maxresdefault  1

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Fan Animal Crossing: New Horizons spotykał Pietro w dziwacznym miejscu

Od momentu wydania pierwszej gry Animal Crossing, mieszkańcy miasteczka pojawiali się w dziwnych miejscach. Jednakże pewien fan Animal Crossing: New Horizons natknął się na Pietro w najbardziej dziwnym miejscy jakie istnieje. Pietro stał się ulubioną postacią w Animal Crossing od czasu swojego debiutu w New Leaf. Chociaż zazwyczaj jest dziwny, to wspomniany wcześniej gracz zobaczył go w jeszcze bardziej nietypowej sytuacji. 


Animal Crossing zawsze było wyjątkową grą z wielu powodów, przede wszystkim dlatego, że postacie w miasteczku mają swoje własne życie, bez względu na to, czy gracz tam jest czy nie. Gdy gracz jest obecny, aby wchodzić w interakcje z mieszkańcami, często odkrywa, że postacie rozmawiały ze sobą podczas jego nieobecności, a coś, co jedna postać pożyczyła od innej, musi zostać odzyskane. Poza takimi prośbami, które często nagradzają graczy przedmiotami lub ubraniami, jednak, aby pomóc Pietro gracz może mieć jeszcze ciężą pracę do wykonania. 

Użytkownik Reddita o pseudonimie Gage64_ zdobył 2,700 głosów pod zrzutem ekranu gry z Animal Crossing: New Horizons, na którym znajdują się dwie postacie na jego wyspie, Cherry siedzi na ziemi obok gracza, a Pietro stoi w wodzie. Trzymając wędkę, co jest znane dla niektórych postaci w Animal Crossing: New Horizons, którzy łowią ryby w pobliżu wody, Pietro znajduje się około dwa kroki w wodzie od brzegu i jeszcze nie zarzucił wędki. Co prawdopodobnie jest wynikiem pewnej usterki w Animal Crossing: New Horizons, może być skutkiem usunięcia mostu lub manipulacji terenem, jak sugeruje strój gracza.


Większość odpowiedzi na pytanie użytkownika Gage64_ jak Pietro znalazł się w wodzie, spekuluje, że to błąd. Niektórzy gracze przypuszczają, że na miejscu, na którym stoi popularny mieszkaniec, był wcześniej most, który został usunięty. Ponieważ w stawie, w którym stoi Pietro, nie ma ryb, postać prawdopodobnie po prostu stała tam, aż gracz opuścił i powrócił do gry. Niektórzy fani porównywali Pietro do ryby błazenka ze względu na jego estetykę, ale staw na screenie Gage64_ byłby niewystarczający dla oceanicznego żyjątka. 

Choć Pietro jest znany jako miejscowy błazen w Animal Crossing: New Horizons, niezwykle rzadko zdarza się, by którekolwiek z postaci zanurzyła się w wodzie w ten sposób, jak to zrobił Pietro na zrzucie ekranu Gage64_. W większości przypadków jedyną postacią w Animal Crossing: New Horizons, którą fani spotykają w wodzie, jest Pascal, którego można spotkać po zdobyciu skafandra do nurkowania. 

Animal Crossing: New Horizons jest dostępne na konsoli Nintendo Switch w cenie 249,80 zł. 

Mieliście podobne przypadki podczas grania w najnowszą część Animal Crossing? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz