NDirect Sep23 197

Właściciel zdjęcia: Nintendo

F-Zero 99 - Pięć nowych torów już dziś!

F-zero 99 okazało się miłą niespodzianką, zwłaszcza dla tych, którzy od dawna czekali na kolejną grę z serii F-Zero od Nintendo. Dobre wiadomości nie przestają napływać, ponieważ Nintendo ogłosiło, że jutro zostanie udostępnionych pięć nowych torów, a w październiku planowane są kolejne trzy. 


W dniu 27 września 2023 roku Nintendo ogłosiło, że F-Zero 99 otrzyma pięć nowych torów już 28 września. Te trasy zostaną podzielone między tryb normalny i tryb pro. Gracze mogą spodziewać się ścigania na torach Mute City II, Port Town I i Red Canyon I w trybie normalnym oraz White Land II i Death Wind II podczas wydarzeń w trybie pro. 

Ten wpis na blogu informuje, że pierwsze trzy trasy znajdą się w Queen League i pojawią się w Grand Prix. Dodatkowo, White Land II będzie dostępne tylko w Grand Prix, podczas gdy Death Wind II będzie dostępne tylko w trudnych torach. 

Nintendo przygotowało również przypomnienie dla tych, którzy od dawna nie grali na tych trasach lub dla tych, którzy są zupełnie nowi w grze. 


Port Town I "Port Town od dawna stanowi punkt przesiadkowy dla handlu kosmicznego. Jest znane wśród pilotów jako tor, który najbardziej testuje Twoje umiejętności. Oprócz pułapek takich jak magnesy wymuszające ruch boczny, strefy przymusowego spowolnienia i ciasne zakręty, projekt toru charakteryzuje się technicznym wykończeniem z wieloma zakrętami."


White Land II 
"Najbardziej romantyczna planeta we wszechświecie, która ma pokrytą swoją powierzchnię kryształami. Jednak wbrew pozorom, tor ten został zaprojektowany jako trudny, z dwoma lokalnymi warstwami ochronnymi oraz zakrętami typu „hairpin curves”."

Pięć nowych tras, które zostaną dodane do gry F-Zero 99, nie oznaczają końca zabawy, bowiem Nintendo planuje wydać kolejne trzy. Te trzy trasy z King League zostaną dodane w połowie października i będą ostatnią serią torów wydanych w najnowszym tytule Nintendo z serii „99”. Gracze mogą wskoczyć do gry i zagrać w ultymatywną grę wyścigową, jeśli posiadają subskrypcję Nintendo Switch Online. 

Czy jesteś jednym z tych graczy, którzy długo czekali na kolejną grę z serii F-Zero od Nintendo? Jakie były Wasze pierwsze wrażenia związane z F-Zero 99?

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz