edge of eternity

Właściciel zdjęcia: Midgar Studio

Premiera Edge Of Eternity w wersji cloud na Nintendo Switch

Dzisiaj, swoją premierę na eShop w wersji chmurowej. Wersja chmurowa oznacza, że nie mamy tytułu fizycznie na konsoli, a sterujemy grą która tak naprawdę chodzi na serwerze, więc wydajność gry i opóźnienia zależą od połączenia internetowego.

Wracając do samej gry, przedstawiamy krótki opis od twórców:


  • Fascynująca przygoda JRPG, w której Twoje wybory mają znaczenie: Odkryj wspaniałą opowieść o nadziei i poświęceniu, pełną zwrotów akcji i momentów chwytających za serce. Rozwiązuj zadania na wiele sposobów, podejmuj własne wybory i mierz się z ich konsekwencjami.
  • Wspaniały świat do odkrycia: Podróżuj przez świat unikalnych i nieziemskich środowisk Heryon i odkryj jego najdawniejsze sekrety.
  • Oszałamiająca ścieżka dźwiękowa kompozytora Chrono Trigger i Xenoblade Chronicles: Heryon ożywa dzięki wysublimowanej ścieżce dźwiękowej autorstwa legendy branży i kompozytora Chrono Trigger i Xenoblade Chronicles, Yasunori Mitsudy
  • Rozbudowany i strategiczny system walki: Przechytrz swoich wrogów w epickiej turowej walce taktycznej: wykorzystaj otoczenie, aby zwabić ich w pułapki, przechytrz ich i zaskocz atakiem, aby zadać ogromne obrażenia! Twórz swój sprzęt i ulepszaj go potężnymi kryształami, aby odblokować unikalne kombinacje umiejętności i wzmocnień.
  • Zbiór charyzmatycznych postaci: Poznaj obsadę niezwykłych towarzyszy, z których każdy ma swoje unikalne osobowości i atrybuty. Obserwuj, jak rosną i ewoluują podczas historii, którą wraz z nimi przeżywasz. Odkryj ich marzenia, wady, nadzieje i udręki, przeżywając wspólnie wiele wyjątkowych chwil.

Gra zapowiada się niezwykle ciekawie. Niestety,  jestem sceptycznie nastawiony do wersji chmurowej, ponieważ potrafią one mieć poważne problemy. Miejmy nadzieję, że tym razem okaże się inaczej.

Awatar

Redakcja Nintendo NewsKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz