1280x720 NSO GB GBA

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Dwie kolejne klasyczne gry mogą wkrótce trafić na Nintendo Switch Online

Nintendo złożyło wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego, co może ujawnić plany dotyczące kolejnych gier na Game Boy i Game Boy Advance, które zostaną dodane do biblioteki gier Nintendo Switch Online. Dodanie klasycznych gier na Game Boya do subskrypcji Nintendo Switch Online spotkało się z ciepłym przyjęciem. Jednakże, Nintendo dodało tylko kilka gier na Game Boya i Game Boy Advance. Istnieje zapotrzebowanie na jeszcze więcej gier na Game Boya w przyszłości, a Nintendo może to zrobić wkrótce. 


Przed dodaniem aktualnie dostępnych gier na Game Boya w Nintendo Switch Online, Nintendo odświeżyło znaki towarowe dla kilku gier. Na liście znajdują się m.in. Kirby’s Tilt ‘N Tumble, a także nadchodzące premiery na Nintendo Switch Online: The Legend of Zelda: Oracle of Ages, The Legend of Zelda: Oracle of Seasons i Fire Emblem: The Blazing Blade. Okazało się to skutecznym, chociaż niezbyt niezawodnym sposobem, aby zobaczyć jakie gry Nintendo planuje wydać w najbliższej przyszłości. 

Złożono aktualnie dwa dodatkowe wnioski o zarejestrowanie znaków towarowych dla tytułów gier na Game Boy, które jeszcze nie zostały ogłoszone jako przyszła oferta Nintendo Switch Online. Wnioski zostały wydane w połowie lutego, ale zostały opublikowane dopiero niedawno. Te dwie gry to Solar Striker, strzelanka wertykalna typu Gradius wydana pierwotnie w 1990 roku przez Nintendo oraz Fire Emblem: The Sacred Stones, taktyczna gra RPG.

Żadna z tych gier nie została oficjalnie ogłoszona jako planowana dla Nintendo Switch Online, ale jeśli wierzyć znakom towarowym, mogą pojawić się w przyszłości. Są one szczególnie pożądanymi dodatkami do Nintendo Switch Online wśród fanów, co czyni je prawdopodobnymi przyszłymi grami jeszcze przed potwierdzeniem znaków towarowych. Jednak nic nie zostanie potwierdzone, dopóki Nintendo nie dokona oficjalnego ogłoszenia. 

Co do czasu, kiedy subskrybenci Nintendo Switch Online i Expansion Pack będą mogli cieszyć się dodaniem Solar Striker i Fire Emblem: The Sacred Stones do biblioteki, trudno na to pytanie odpowiedzieć. Od momentu, kiedy Nintendo ogłosiło w lutym tytuły Game Boy i Game Boy Advance dla Nintendo Switch Online, wydało tylko jeden dodatkowy zestaw gier. Kiedy może pojawić się kolejny zestaw, nie jest jasne. 

Nawet bez jasnego harmonogramu dla nowych wydań Nintendo Switch Online oraz braku potwierdzenia, czy Solar Striker i Fire Emblem: The Sacred Stones staną się częścią następnej fali, to i tak są to świetne wieści. Wskazują one na to, że Nintendo planuje wydawać więcej gier na Game Boya i Game Boy Advance dla Nintendo Switch Online w przyszłości. 

A Wy czekacie na jakieś konkretne tytuły w ofercie Nintendo Switch Online? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz