maxresdefault

Właściciel zdjęcia: Team17

Dredge - złowieszcza przygoda wędkarska na Switchu już przyszłym miesiącu

Gier wędkarskich na Switchu jest wystarczająco dużo, by trzykrotnie zapełnić swoją sieć. W tak spokojnym, kojącym nerwy gatunku ciężko może być wyróżnić się na tle konkurentów. Co w takim razie zrobiło indie studio Black Salt Games? Zrobiło grę wędkarską, która nieszczególnie uspokaja. 

Dredge to gra, w której wcielisz się w (a jakże) rybaka, który nie ma szczęścia, a jego zadaniem jest przeczesywanie mórz, aby wiązać koniec z końcem. W miarę jak będziesz coraz bardziej zdesperowany, będziesz musiał się zapuszczać w coraz bardziej mroczne rejony oceany. Każdy z tych rejonów ma swoje mroczne morskie bestie.

W chwili obecnej niewiele wiemy o grze, poza tym, że wypłynie na Nintendo Switch 30 marca. Jednak z poniższego zwiastuna jasno wynika, że w tej historii zdecydowanie dzieje się coś bardzo podejrzanego.

 
Aby uzyskać nieco więcej informacji na temat tego, czego można się spodziewać po Dredge, sprawdźcie poniższe szczegóły od wydawców Team17:

  • Poprowadź swoją łódkę rybacką przez szereg odległych wysp, z których każda ma swoich mieszkańców, których trzeba poznać, dziką przyrodę do odkrycia i historie do poznania. 

  • Przeczesuj morze w poszukiwaniu ukrytych skarbów i wykonuj zadania, aby uzyskać dostęp do dziwnych nowych umiejętności. 

  • Zbadaj specjalny sprzęt i ulepsz możliwości swojej łodzi, aby uzyskać dostęp do rzadkich ryb i cennych osobliwości z głębin. 

  • Sprzedawaj swoje znaleziska mieszkańcom, aby dowiedzieć się więcej o każdym obszarze i ulepszaj swoją łódź, aby dotrzeć do jeszcze bardziej odosobnionych miejsc. 

  • Wykorzystuj specjalne zdolności, aby przetrwać wyprawy na wodę po zmroku. 

Dredge trafi do eShopu w przyszłym miesiącu w cenie 24,99$ (ok. 109,19 zł), a zamówienia przedpremierowe zawierają ekskluzywny przedmiot w grze. Będzie również wersja Digital Deluxe Edition – która dodaje dostęp do „tajemniczego warsztatu” – będzie kosztować trochę więcej 26,99$ (ok 117,93 zł). 

Miłośników fizycznych wydań ucieszy fakt, że w przygotowaniu jest Physical Deluxe Edition, a więcej szczegółów na ten temat ma pojawić się wkrótce. 

Czy Dredge was zaintrygowało? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych. 

Konsola NINTENDO Switch Oled w sklepach od 1699.00zł
Media Expert
1699.00zł
Sprawdź
Avans.pl
1699.00zł
Sprawdź
Electro.pl
1699.00zł
Sprawdź
Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz