1280x720  1

Właściciel zdjęcia: Dlala Studios

Disney Illusion Island - ogłoszono datę premiery

Disney Interactive potwierdziło datę wydania Disney Illusion Island na Nintendo Switch. W tej kooperacyjnej platformówce 2D będziemy mieli okazję dołączyć do Mikiego, Minnie, Donalda i Goofy’ego w wyprawie na pełną tajemnic wyspę Monoth. Próbując odzyskać trzy mistyczne Tomy, które niegdyś chroniły tę wyspę. Za grą stoi Dlala Studios, które ostatnio pracowało nad rebootem Battletoads na Xbox One i komputery osobiste. W grę można będzie grać solo lub w lokalnej kooperacji. 


Fanów czeka nie lada gratka wraz z nadchodzącą premierą kapryśnego, kreskówkowego doświadczenia oferowanego przez Disney Illusion Island” – zachwyca się wiceprezes Disney, Pixar i 20th Century Games, Luigi Priore. Jesteśmy podekscytowani współpracą z deweloperem Dlala Studios, który rozszerza świat Mikiego i jego przyjaciół o nową, oryginalną fabułę, wciągającą rozgrywkę i zachwycającą, ręcznie rysowaną grafikę”. 

Główny twórca Dlala Studios, AJ Grand-Scrutton dodaje: „Słowa nie są w stanie wyrazić, jak bardzo jesteśmy podekscytowani tym, że gracze mogą wziąć udział w tym zupełnie nowym doświadczeniu. To był niesamowity zaszczyt pracować nad tym tytułem i mamy nadzieję, że posiadacze Nintendo Switch i fani Disneya na całym świecie pokochają tę grę tak bardzo, jak my pokochaliśmy jej tworzenie.” 

Główne cechy gry nakreślone przez wydawcę: 

  • Wybierz swoją ulubioną postać i odblokuj specjalne umiejętności, wykonując wysokie skoki na platformach, rozwiązuj zabawne zagadki i bierz udział w epickich walkach z bossami. 

  • Biegaj, pływaj, huśtaj się i skacz po pięknej, tajemniczej wyspie i odkrywaj bogate biomy, intrygujące postacie i ukryte sekrety. 

  • Graj solo lub w towarzystwie przyjaciół, aby ocalić Monoth w kanapowej kooperacji dla czterech graczy. Połącz siły z przyjaciółmi i wykorzystaj wyjątkowe umiejętności. 

  • Przeżyj zupełnie nową przygodę Mikiego i jego przyjaciół w akompaniamencie ręcznie rysowanej animacji, orkiestrowej aranżacji muzycznej oraz świetnym dubbingiem.

 
Disney Illusion Island ukaże się w sprzedaży detalicznej i na Nintendo eShop na całym świecie 28 lipca 2023 roku.

Czy jesteście ciekawi, jakie tajemnicze sekrety kryje wyspa Monoth? Planujecie grać solo czy raczej w kooperacji z przyjaciółmi? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz