DWNO-TN-NSW-PC-V2

Właściciel zdjęcia: Bandai Namco

Digimon World: Next Order jest wreszcie dostępne na platformach innych niż Sony

Digimon World: Next Order jest w końcu dostępne na innych platformach niż PlayStation. Najnowszy port popularnej gry JRPG z otwartym światem autorstwa Bandai Namco pojawia się tuż przed siódmą rocznicą powstania gry, oferując jej najbardziej kompletną wersję do tej pory.


Patrząc na to, że gra początkowo była projektowana na PlayStation Vita, Digimon World: Next Order jest prawdopodobnie idealnym tytułem na Switcha. Jednak port na PS4 z 2017 roku pokazał, że gra może działać również na innych platformach niż te przenośne, dzięki czemu nowo wydana wersja na PC jest kolejną atrakcyjną propozycją dla fanów JRPG. Podwójnie interesująca może być ta gra dla modderów biorąc pod uwagę, że Next Order jest na silniku Unity, co zasadniczo czyni ją przyjazną do przygotowania modów. 

Port na Switcha jest oparty na Digimon World: Next Order International Edition z PlayStation 4, który dodał tuzin dodatkowych stworów o łącznej ilości 232. Dodatkowo zaimplikowano kilka nowych questów, wiele opcji językowych i drobne poprawki graficzne. Ponadto w tej wersji wprowadzono także tryb trudności Beginner. Rozgrywka w Digimon World: Next Order łączy eksplorację otwartego z kolekcjonowaniem potworów w stylu Pokemonów i walkami w czasie rzeczywistym. Gracze są w stanie trenować, karmić oraz w inny sposób nawiązywać interakcję z wirtualnym przyjacielem. Stopniowo wzmacniając więzi umożliwiamy stworkom ewolucję w grze nazywa się to Digivolve przez co stają się silniejszymi wojownikami. Twórcy dodali do gry również złożoną mechanikę budowania miast, która stanowi miłą odmianę od standardowej rozgrywki JRPG.

 
Dzięki możliwości oswojenia i wytrenowania Digimonów, eksploracji ogromnego, otwartego świata, a nawet zaangażowania się w działania z zakresu zarządzania, takie jak uprawa roślin i budowania cyfrowej metropolii, Next Order jest jedną z najbardziej zróżnicowanych odsłon serii Digimon World. 

Bandai Namco potwierdziło, że w przygotowaniu jest wiele nowych gier z serii Digimon i choć wydawca wciąż nie zdradza szczegółów, to dość udana premiera Digimon Survive i niedawne odrodzenie klasycznego anime Digimon Adventure są powodem, dla którego fandom może być podekscytowany przyszłością tej marki. W międzyczasie fani Digimonów będą mogli ograć nową i ulepszoną wersję Next Order na Nintendo Switch. 

Digimon World: Next Order jest dostępne w Nintendo eShop w cenie 249 zł. 

Mieliście okazję wcześniej ograć ten tytuł? A może właśnie teraz chcecie rozpocząć swoją przygodę w świecie Digimonów? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz