Switch BOCatLD StoryTRL SwitchNews H264

Właściciel zdjęcia: PlatinumGames

Demo Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon w eShopie

Po ogłoszeniu podczas The Game Awards 2022, niewiele mówiło się o Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon Story. PlatinumGames było bardzo ciche w kwestii spin-offu głównej serii Bayonetta, aż do teraz. Deweloper ujawnił właśnie zupełnie nowy fabularny zwiastun gry, który jest pełen gameplay. Nintendo ujawniło również, że demo będzie dostępne zaraz po ogłoszeniu, co oznacza, że można sprawdzić grę przed wydaniem. Zwiastun pokazuje Cerezę która trenuje, by zostać czarownicą, jednocześnie tocząc wewnętrzną walkę ze sobą, wątpiąc w siebie. Następnie Cereza przemierza ciemny las wbrew ostrzeżeniom swojego nauczyciela. Trailer pokazuje aspekty platformowe gry z grafiką cell-shaded. Cereza przywołuje demona wyglądającego jak marionetka, który atakuje wrogów i przeszkody, podobnie jak Bayonetta która używa Gamorrah i Labolas w głównej serii. Cereza z czasem zdobywa zaufanie demona, co pozwala jej wykorzystać w pełni jego potencjał i przetrwać w lesie. 

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon nie przypomina oryginalnego tytułu Bayonetta, zamiast tego stawiając na pół-izometryczny kąt kamery i mając na uwadze nieco więcej strategii. Historia ma oczywiście miejsce na długo przed którąkolwiek z głównych części gry, dając graczom wgląd w to, jak stała się potężną wiedźmą, którą wszyscy znamy. Jak zostało wcześniej wspomniane, dla zainteresowanych jest dostępne demo dla osób zainteresowanych wypróbowaniem gry przed jej wydaniem. Demo pozwoli graczom sprawdzić dwa pierwsze rozdziały. To powinno dać fanom lepszy pogląd na to, czego się spodziewać po grze. Demo można pobrać w Nintendo eShop. 

Postępy zrobione w demie są w pełni przenoszone do głównej gry. Oznacza to, że gracze nie będą zmuszeni do ponownego przechodzenia sekcji, w które już grali, jeśli zdecydują się na zakup gry po wypróbowaniu dema. 

 
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon będzie miało premierę wyłącznie na Nintendo Switch 17 marca 2023 roku. 

Planujecie sprawdzić to demo? Jakie macie zdanie jak na razie o Bayonetta Origins? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz