maxresdefault

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Breloki Splatoon X Pokémon są już dostępne w My Nintendo Rewards

Jeśli macie ochotę na nowe gadżety związane z serią Splatoon czy Pokémon to macie szczęście. W przyszłym miesiącu Splatfest w Splatoon 3 będzie dotyczył franczyzy Pokemon. Jak wynika z wpisu na blogu Nintendo Japan, nadchodzący Splatfest przyniesie ze sobą kolekcję breloczków za 550 punktów. Pojedynczy breloczek kosztuje 150 punktów i jest nałożony limit 9 sztuk na jednego użytkownika. Jeżeli brakuje wam kilku punktów, to można uzyskać 100 punktów w Splatoon 3 za odnalezienie squiddosów w grze.
20221019-00000002-isd-000-2-view
Oprócz nowych breloków Splatoon x Pokemon Splatfest, Nintendo również przypomniało fanom o nadchodzącym wydarzeniu Splatfest – kolaboracji pomiędzy Splatoon 3 i Pokémon, które odbywać się będzie od piątku, 11 listopada do niedzieli, 13 listopada.

Innymi informacjami, na które warto zwrócić uwagę, to dostępność innych przedmiotów związanych ze Splatoon w usłudze My Nintendo Rewards, takich jak: torba na zakupy Splatsville za 800 punktów, zestaw naklejek graffiti z motywem Splatoon 3 za 400 punktów czy tapetę na PC za 50 punktów.

Dodatkowo zapowiedziano koszulki, które można zamówić w przedsprzedaży już teraz, ale ukażą się one dopiero 20 stycznia 2023 roku. Jest również narzucony limit jednego rodzaju koszulki na jednego klienta. Koszulki dla dorosłych kosztują 39,95$, a dla dzieci 29,95$ we wszystkich rozmiarach. Nie ma rozmiarów powyżej XL.

Post Nintendo Japan ujawnił również, że niektórzy sprzedawcy gier i Centra Pokémon będą rozdawać ekskluzywne naklejki kolaboracyjne wraz z zamówieniami przedpremierowymi Scarlet i Violet. 

Te nagrody są aktualnie dostępne tylko dla Japonii, Kanady i północnoamerykańskiego My Nintendo Store. Splatfest o tematyce Pokémon w Splatoon 3 będzie poprzedzać premierę Pokémon Scarlet i Violet, które będzie 18 listopada. 

Co sądzicie o nowych gadżetach? Chcielibyście je zdobyć? Podzielcie się opiniami z nami w komentarzach poniżej lub na naszych mediach społecznościowych. 


Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz