maxresdefault

Właściciel zdjęcia: Atlus

Atlus wspomina klasyk z N64 - Snowboard Kids - w 25. rocznicę jego powstania

Snowboard Kids 12 grudnia obchodziło 25 rocznicę. Co ważniejsze, wydawca gry Atlus, uczcił urodziny ogłaszając, że wszystkie ścieżki dźwiękowe z gry będą dostępne w serwisach streamingowych w dzień Bożego Narodzenia. 


Snowboard Kids to jedna z lepszych gier snowboardowych na Nintendo 64. Gra jest równie kolorowa, co Mario Kart 64. W grze przyjdzie nam się wcielić w jednego z sześciu zawodników – Slash, Nancy, Jam, Tommy, Linda lub Shinobin – każdy z zabawnym projektem postaci. 

Firma Atlus potwierdziła, że ścieżki dźwiękowe do gier Snowboard Kids, Snowboard Kids 2 i SBK: Snowboard Kids zostaną umieszczone na serwisach streamingowych takich jak Apple Music i Spotify już 25 grudnia.


Podczas gdy wesoły nastrój wraz z małą liczbą postaci były częścią zabawy, to jednak system „Shot” gracze wspominają ciepło. System Shot – broń i przedmioty, których można użyć do atakowania graczy – był świetnym elementem gry, ponieważ można było również zbierać przedmioty wspomagające i mieć przy sobie zarówno przedmiot ofensywny, jak i wspomagający przez całą rozgrywkę. To dodawało dodatkową warstwę strategiczną przy korzystaniu z przedmiotów. 

Od 2005 roku, kiedy to na Nintendo DS. ukazało się SBK: Snowboard Kids w samej serii już nic się niestety nie dzieje. Być może Snowboard Kids może kiedyś zawitać na Nintendo Switch Online Expansion Pass. 

Czy za kilka tygodni przesłuchacie sobie soundtrack z Snowboard Kids? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz