Apollo-Justice-Ace-Attorney-Trilogy

Właściciel zdjęcia: Capcom

Apollo Justice Trilogy: Wielkie powroty na Switchu

Seria Ace Attorney od Capcom, ciesząca się dużą popularnością, pojawi się na konsolach Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One oraz na komputerach PC za pośrednictwem platformy Steam. Druga trylogia tej serii, trylogia Apollo Justice, jest dostępna na wszystkich wymienionych platformach.


Ta trylogia, Apollo Justice zawiera pierwszą grę zatytułowaną Apollo Justice: Ace Attorney, a także jej sequel z udziałem Atheny Cykes i powracającego legendarnego prawnika Phoenixa Wrighta w Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies. Trylogia kończy się międzynarodową przygodą w Phoenix Wright: Ace Attorney - Spirit of Justice. W skład tej trylogii wchodzą nie tylko te gry, ale także cały dodatkowy kontent, który był dostępny w poprzednich wersjach, takie jak bonusowe przypadki.

Gracze mogą cieszyć się dobrze skonstruowanymi przypadkami i ukochanymi postaciami, za które seria jest znana, ale granie tylko w fabułę tych gier to nie wszystko. Ten pakiet trylogii zawiera również salę koncertową, w której można cieszyć się niesamowitym soundtrackiem Phoenixa Wrighta, a do tego chibi wersje postaci prowadzące orkiestrę. Gra zawiera również bibliotekę sztuki, w której można podziwiać spritework i tło, które nadały serii unikalny urok i styl, dzięki czemu seria ma ponad 20-letnią historię.

Ostatnia, ale z pewnością nie mniej ważna informacja, gracze mogą cieszyć się trybem studia animacji i tworzyć własne historie i przypadki z ulubionymi adwokatami, prokuratorami i świadkami. Jest to funkcja, o którą wielu fanów prosiło od dawna, aż do tego stopnia, że tworzyli nawet wersje fanowskie wcześniejszych gier Ace Attorney w celu tworzenia oryginalnych treści. Dlatego śmiało pozwólcie swojej wyobraźni działać z tą nową funkcją. 


Fantastycznie jest zobaczyć, że ta seria otrzymuje miłość i szacunek, na które zasługuje, więc jeśli chcecie doświadczyć drugiej połowy historii definiującej tę serię, to koniecznie zakupcie Apollo Justice Trilogy na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One i PC przez Steam już dziś.

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy jest dostępne w wersji cyfrowej na Nintendo eShop w cenie 229,01 zł.

Jakie elementy serii Ace Attorney sprawiają, że jest ona wyjątkowa dla Was? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz