1280x720  1

Właściciel zdjęcia: Batterystaple Games

30XX - Długo oczekiwana kontynuacja gry 20XX opuszcza wczesny dostęp

W ekscytującym ogłoszeniu, Batterystaple Games ujawniło, że długo oczekiwana kontynuacja gry 20XX, opuści wczesny dostęp i zostanie wydana 9 sierpnia. Ta pełna akcji gra będzie dostępna zarówno dla użytkowników Nintendo Switch, jak i komputerów PC z pośrednictwem platformy Steam. 30XX początkowo została wprowadzona 17 lutego 2021 roku w early accesie dla graczy PC i zdobyła zainteresowanie. Deweloper gry, Batterystaple Games, obiecuje wciągające doświadczenie osadzone w postapokaliptycznej przyszłości, w której złośliwe roboty przejęły kontrolę. Gracze wyruszą w podróż jako dynamiczny cyber-duet Nina i Ace, zdeterminowani, by odkryć tajemnice minionego tysiąclecia. 


30XX oferuje dwa odrębne tryby gry, z których gracze mogą korzystać. W trybie klasycznym roguelite, przygotujcie się na intensywną, szybką akcję, podczas której zmierzyć wam przyjdzie z przytłaczającymi przeciwnikami. Alternatywnie, dla tych, którzy preferują mniej surowe doświadczenie, tryb Mega bez permadeath umożliwia graczom eksplorację świata w trybie dla pojedynczego gracza lub wspólną grę online lub lokalnie na jednym ekranie. Podczas rozgrywki gracze będą mieli możliwość zdobycia nowych broni i power-upów na dziesięciu losowo generowanych poziomach. Dodatkowo, doświadczenie gry wzbogaca retro, nawiązująca do chiptune, oryginalna ścieżka dźwiękowa towarzysząca intensywnej rozgrywce. Wraz z wydaniem 30XX gracze mogą również spodziewać się nowego trybu Twórcy na komputerach PC, który pozwoli projektować, udostępniać i grać w niestandardowe poziomy. Co więcej, użytkownicy Nintendo Switch również będą mieli możliwość korzystania z tych poziomów stworzonych przez graczy.

Aby dać fanom przedsmak tego, co nadchodzi, Batterystaple Games ujawniło ekscytujący nowy zwiastun, prezentujący wizualną stronę gry i dynamiczną rozgrywkę. Zwiastun obiecuje pełną adrenaliny przygodę, wypełnioną trudnymi łamigłówkami, wyzwaniami speedrunowymi i możliwością stworzenia własnej Metroidvanii. Wraz z premierą 30XX fani oryginalnego 20XX i nowi gracze mogą oczekiwać wciągającego i pełnego akcji doświadczenia. Wydanie gry na Nintendo Switch i komputery PC za pośrednictwem platformy Steam, 9 sierpnia stanowi ważny kamień milowy dla Batterystaple Games, a gracze mogą spodziewać się niezapomnianej podróży przez postapokaliptyczny świat opanowany przez złośliwe roboty. 

Obejrzyj poniżej nowy zwiastun i przygotujcie się, by powstać z popiołów w 30XX:Czy byliście fanami poprzedniej gry 20XX? Jakie elementy z 20XX chcielibyście zobaczyć w 30XX? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (1)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz

N!KO
14.06.2023 09:16
Jest szansa, że tytuł zrecenzujemy bliżej daty premiery.