ANIMELEE-STADIUM-66e69a1b

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Złe wieści dla fanów Pokémon Stadium

Fani Pokémon Stadium mogą być dość rozczarowani widząc nowy zwiastun Nintendo Switch Online Expansion Pack. Zarówno Pokémon Stadium, jak i Pokémon Stadium 2 pojawią się w Nintendo Switch Online jeszcze w tym roku, ale jest pewien haczyk.


Nintendo ostatnio zrobiło kilka dużych ruchów jak chociażby udostępnienie graczom biblioteki Game Boy Advance a w niej takie klasyki jak Metroid Fusion czy Fire Emblem: The Blazing Blade. Expansion Pack został również wzbogacony w oba tytuły Pokémon Stadium z konsoli Nintendo 64. Jest to ekscytujące dla wielu, którzy uważają Pokémon Stadium zarówno za nostalgiczne, jak i jeden z najlepszych sposobów na doświadczenie wieloosobowych walk Pokémonów w historii tej serii. 

Najnowsza reklama Nintendo Switch Online + Expansion Pack po raz kolejny pokazuje Pokémon Stadium jako jeden z tytułów, który wkrótce zawita w usłudze. Na dole ekranu pojawia się napis „Pokémony nie mogą być przenoszone do tych gier”. Jednak japońska wersja tego zwiastuna która pojawiła się kilka tygodni wcześniej, nie zawierała tego komunikatu co doprowadziło niektórych pełnych nadziei graczy do przekonania, że być może Nintendo ogłosi możliwość transferów w grach Pokémon Stadium jakiś czas po premierze. Nowsza wersja angielskiego zwiastuna jednak potwierdza tylko to co zostało już powiedziane w oryginalnej zapowiedzi.

 
Idea Pokémon Stadium 1 i 2 z możliwością gry online brzmi niezwykle kusząco, ale wygląda na to, że wielu nie jest wystarczająco przekonanych do oferty Nintendo, zwłaszcza bez transferów Pokémonów, które nigdy nie byłyby możliwe. Wydaje się, że wiele osób jest niezadowolonych ze stanu Nintendo Switch Online, nawet po wszystkich wielkich ogłoszeniach na 2023. 

Większość klientów jest przede wszystkim niezadowolona z ceny. 170 zł rocznie tylko po to, by mieć dostęp do skromnej liczby klasycznych tytułów z Nintendo 54, Sega Genesis i Game Boy Advance. Wielu osobom cena ta wydaje się wygórowana, zwłaszcza w zestawieniu z główną konkurencją Xbox Game Pass i jego ogromną biblioteką zarówno klasycznych, jak i współczesnych tytułów. 

Czy uważacie, że cena abonamentu Nintendo Switch Online jest adekwatna do liczby oferowanych klasycznych tytułów? Jakie są wasze oczekiwania wobec Nintendo Switch Online w przyszłości? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach lub na naszych mediach społęcznosciowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz