vampire-survivors-announces-surprising-collab-with-contra

Właściciel zdjęcia: poncle / Konami

Vampire Survivors: Crossover z Contrą

Podczas prezentacji Triple-I, Poncle Games miało kilka ekscytujących wiadomości do ujawnienia na temat Vampire Survivors. Po bardzo długim oczekiwaniu potwierdzono, że gra w końcu trafi na PS4 i PS5 tego lata.


Oprócz ogłoszenia o PlayStation, Poncle Games ujawniło również kolejną kolaborację. Operation Guns to nowe rozszerzenie, które pojawi się 9 maja. Będzie zawierać treści inspirowane franczyzą Contra od Konami.

Crossover gry z Among Us był w różnych momentach na różnych platformach. Natomiast treści z Contra pojawią się tego samego dnia na PC, Xbox, Nintendo Switch i na telefonach komórkowych.

Z zwiastuna wynika, że rozgrywka Contry typu run n’ gun powinna bardzo dobrze łączyć się z elementami roguelike, do których fani Vampire Survivors są przyzwyczajeni. Czytelnicy mogą sami zobaczyć to w zwiastunie poniżej.


Treści wynikające ze współpracy to stosunkowo nowa rzecz dla Vampire Survivors. Contra to dopiero drugi oficjalny crossover. Chociaż były sugestie, że moglibyśmy zobaczyć również crossover z Baldur’s Gate 3. 

Przypuszczalnie, DLC będzie kosztować 9,99 złotych. Zazwyczaj rozszerzenia były oferowane za 7,99 złotych, ale DLC gry Among Us kosztowało trochę więcej. W grudniu ubiegłego roku. Poncle zauważyło, że DLC wynikające z kolaboracji będą “w większości przypadków” trochę droższe. Więc możemy założyć, że Operations Guns będzie kosztować co najmniej 9,99 złotych. 

Czy planujecie sprawdzić kolaborację z Contry w Vampire Survivors? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz