maxresdefault  17

Właściciel zdjęcia: Ubisoft

Ubisoft i Rayman: Czy ikona powróci na nowo?

Jeśli chodzi o ikony gier wideo, gracze czasem mają błędne przekonanie, że każda gra z nimi jest dobra i że te tytuły wychodzą w dobrym tempie, aby zachować swój status ikony. Jednakże nie jest to prawdą i nie jest czymś niespotykanym, że ikona robi sobie przerwę z różnych powodów. Doskonałym przykładem może być Ubisoft. Chociaż mają liczne tytuły i własności intelektualne, nad którymi pracują, żaden z nich nie dotyczy ikony gier, która była z nimi związana przez tak długi czas. Ale twórca gry Mario + Rabbids: Sparks of Hope chce to zmienić. 


W rozmowie z Nintendo Everything, Davide Soliani ujawnił, że jeśli Ubisoft zaoferowałby mu możliwość stworzenia nowej gry z Raymanem, nie wahałby się” 

Jeśli miałbym taką okazję, byłbym szalony, żeby nie skorzystać z tej szansy. Szczerze mówiąc, tak. Rayman to taki rodzaj gry, który nie ma elementów realistycznych. A ponieważ nie ma realizmu, wszystko, co tworzysz w grze, pochodzi z twojej wyobraźni i wyobraźni zespołu. I tak, wszystko od krzesła, po stół, po przeciwników i otoczenie to forma sztuki, to tworzenie czegoś od zera. Dla mnie jako dewelopera, to szczyt wszystkich możliwości. Możesz oszaleć i tworzyć własne rzeczy, tak jak zrobiliśmy to w Sparks of Hope. Myślę, ze byłbym szalony, żeby nie skorzystać z takiej sytuacji, jeśli zostałaby mi złożona taka propozycja.” 

Mario + Rabbids: Sparks of Hope przywróciło Raymana do świata gier dzięki ostatniemu dużemu dodatkowi DLC, podkreślając wiele rzeczy na temat Raymana. Na przykład jego unikalne zdolności były w pełni widoczne. Ale dzięki złoczyńcy z DLC, Fantomowi, bezpośrednio zwrócono uwagę na to, jak Rabbids przyćmiły Raymana. Jeśli pamiętacie, to jego seria tchnęła w Kórliki życie. Kiedy Rabbids stały się popularne, Ubisoft ruszył z nimi naprzód, umieszczając je w wielu grach, a nawet dając im własny program telewizyjny. Ponadto crossover z Mario okazał się wielkim sukcesem na Switchu w 2017 roku i pozwolił Solianiemu zrobić coś większego w sequelu, który ukazał się w zeszłym roku.

Jakie są Wasze przemyślenia na temat chęci stworzenia nowej gry z Raymanem przez Davide Soliani? Czy jesteście entuzjastycznie nastawiony do tego pomysłu? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz