Horizontal Key Art

Właściciel zdjęcia: Forever Entertainment

Troskliwe Misie na ratunek

Ktoś jeszcze pamięta Troskliwe Misie? Jeśli tak, to pozostaje pogratulować siwych włosów. Oryginalnie były one serią zabawek, które przerodziły się w serial animowany pod koniec lat 80' ubiegłego wieku. Po filmach pełnometrażowych i reedycjach bajki nadszedł czas na grę komputerową. Oczywiście nie będzie to pierwsza próba przeniesienia miśków do tego świata, ale od ostatniej minęło już sporo czasu (Catch a Star w 2005 roku)

Zapowiedziane właśnie Care Bears: To the Rescue! będzie grą platformową, w której dostaniemy 30 plansz na przestrzeni 5 światów. Wszystko dostępne do ogrania solo lub w kooperacji do 4 osób. Zbieraj gwiazdki, omijaj przeszkody, kolekcjonuj naklejki i przywracaj pogodę ducha, dzięki mocom magicznych znaczków na brzuszkach. Ostatecznie zgromadź wystarczającą ilość Troskliwej Energii, aby uratować całe Silver Lining!

Za grę odpowiedzialne będzie Cloudco Entertainment we współpracy z rodzimym Forever Entertainment. Nintendo Switch widnieje na liście platform, lecz na ten moment nie jest jeszcze znana data premiery.Awatar

Niko WłodekKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz