the legend of zelda tears of the kingdom recenzja android com pl-71

Właściciel zdjęcia: Nintendo

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - Gra, która poprawiła małżeństwo?

Przed premierą gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Nintendo wydało dość poruszający zwiastun swojej gry, który ukazał zwykłego człowieka w rzeczywistym życiu, wykonującego swoje codzienne obowiązki w dość stonowany sposób.


Nawet jego życie domowe wydawało się być monotonne, gdy on i jego żona widywali się tylko na krótko po długim dniu w pracy, zanim ona udawała się spać. Cóż, dzięki bogu za Zeldę, ponieważ Tears of Kingdom nie tylko sprawiły, że wieczór naszego bohatera stał się przyjemniejszy, ale wydaje się teraz, że poprawiło się jego małżeństwo. 

W nowym zwiastunie po raz kolejny spotykamy tego smutnego człowieka od Nintendo i jego żonę, i ponownie gra w Zeldę. Ale wydaje się, że ma trochę kłopotów z jednym z wielu sanktuariów w grze. Jego partnerka spogląda na niego i udziela mu kilku mądrych rad. „Aha, o to chodzi”, wydaje się myśleć, rzucając jej czuły uśmiech. 

Ten mały moment zdaje się też coś w niej wywoływać, ponieważ wkrótce spotykamy się z tą parą i co? Oboje grają w Zeldę razem! Oboje podróżują przez Hyrule każdy na swój unikalny sposób i jest to bardzo miły dotyk. 

Zobaczcie zwiastuny poniżej. Mam nadzieję, że wasze serca również rozgrzeją się na ten widok. 
Co do przyszłości The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Nintendo niedawno potwierdziło, że ich najnowszy tytuł z serii Zelda nie otrzyma żadnych dodatków DLC.Czuję, że zrobiłem wszystko co mogłem, aby tworzyć gry w tej krainie”, powiedział producent Zeldy, Eiji Aonuma, w zeszłym miesiącu. 

To nie oznacza oczywiście, że Nintendo zwalnia tempo. W tym miesiącu posiadacze konsoli Switch mogą spodziewać się premiery Super Mario Bros. Wonder. Tymczasem Detective Pikachu 2 ma pojawić się jeszcze w tym tygodniu. 

Patrząc w przyszłość, na przyszły rok przewidywane są premiery Princess Peach: Showtime! Oraz Luigi’s Mansion 2 HD na tej konsoli. Ponadto, jeśli chodzi o sprzęt, obecne plotki mówią, że następna generacja konsoli Switch pojawi się w 2024 roku. 

Czy sądzicie, że gry komputerowe mogą wpłynąć na poprawę relacji między ludźmi, tak jak w przypadku tej pary z reklamy? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz