maxresdefault  25

Właściciel zdjęcia: Free Lives

Terra Nil - Ostatnia wyłączność na Nintendo Switch w 2023 roku

Ostatnia wyłączność Nintendo Switch w 2023 roku jest dzisiaj dostępna w sklepie Nintendo eShop. Technicznie rzecz biorąc, gra jest wyłącznością konsolową, ponieważ była już dostępna na PC i telefonach komórkowych od początku tego roku. I według tych, którzy w nią grali, jest całkiem dobra. Od czasu jej wydania na Steamie 28 marca zdobyła 4 286 opinii użytkowników, z czego 85 procent jest pozytywnych, co daje grze ocenę “Bardzo pozytywną”, drugą najwyższą ocenę, jaką można uzyskać na Steamie. Tymczasem na Metacritic, gra może pochwalić się bardzo szanowaną oceną 84.


Ta gra to Terra Nil, która została zapowiedziana na Nintendo Switch 11 grudnia, tydzień temu. Gra została opracowana przez Free Lives - studio odpowiedzialne za Broforce, Genital Jousting i Gorn - i wydana przez Devolver Digital. Aby kupić grę na Nintendo Switch, musicie zapłacić 24,99 dolarów, tak jak w przypadku zakupu na Steamie (114,99 zł na polskim Steamie, brak obecnie gry w eShopie w naszym regionie). Za tę cenę otrzymacie grę trwającą od pięciu do dziesięciu godzin, ale oferującą wiele możliwości powtórzenia rozgrywki.

Według oficjalnego opisu gry, dla tych, którzy nic o niej nie wiedzą, “Terra Nil” to gra o przemianie jałowego, bezżyznego krajobrazu w kwitnący, pełen życia ekosystem. “Przetransformuj martwą glebę w żyzne pastwiska, oczyść zanieczyszczone oceany, zasadź rozległe lasy i stwórz idealne siedlisko dla zwierząt. Następnie zrecyklinguj swoje budynki i nie pozostawiaj śladów po swoim pobycie. Odzyskaj ziemię.” - czytamy w oficjalnym opisie gry.Jedna z recenzji użytkowników Steam stwierdza, że Terra Nil to idealny kandydat do kategorii “Sit Back and Relax” na Steam Awards 2023. “Aby odpowiedzieć na pytanie, czy poleciłbym Ci tę grę, mogę powiedzieć, że tak. To ładna gra niezależna od wydawcy Devolver Digital i dewelopera Free Lives. Otrzymasz ładną grę, która może nauczyć Cię czegoś o tym, jak działa klimat. Chciałbym zobaczyć jakiś edytor piaskownicy, w którym będziesz mógł tworzyć własne krajobrazy, ale uważam, że to bardzo dobra gra, która oczyści Ci umysł.

Warto zauważyć, że nie jest to ostatnia gra, która trafi na Nintendo Switch przed końcem roku, chociaż jest to jedna z ostatnich gier na Switcha w tym roku. Jednak każda inna gra jest albo dostępna na innych konsolach, albo już dostępna na innych konsolach.

Czy istnieje jakaś inna gra na Nintendo Switch, na którą czekacie z niecierpliwością przed końcem roku? Jakie są Wasze oczekiwania wobec przyszłych gier na tę platformę? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz