switch online lipiec 2022

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nowe gry z konsol NES i SNES w Switch Online - Lipiec 2022

Trzy kolejne klasyczne gry zostały właśnie dodane do Nintendo Switch Online - abonenci mają teraz dostęp do Fighter's History, Kirby's Avalanche oraz Daiva Story 6: Imperial of Nirsartia. Poniżej przedstawiamy krótki opis trzech gier, oraz trailer przedstawiający podsumowanie dodanych tytułów.Fighter's History


Ta klasyczna zręcznościówka 2D od Data East ma wszystkie cechy wspaniałej gry walki. Wybierz jedną z dziewięciu unikalnych postaci, z których każda posiada własny zestaw ruchów i umiejętności, aby wziąć udział w turnieju z udziałem zaciętych rywali i pięknych, szczegółowych lokacji. Wypuszczaj kombinacje i równoważ strategie ofensywne i defensywne, pokonując każdego przeciwnika i przechodząc do następnego meczu. Czy jesteś wystarczająco uzdolniony, aby wywalczyć sobie drogę na szczyt i zmierzyć się z cienistą - ale w pewien sposób znajomą - postacią, która czeka na ciebie w finałowym meczu?


Kirby's Avalanche


Grupy dwukolorowych plamek spadają z góry ekranu. Gracz musi obracać i przesuwać grupy, zanim dotkną dna ekranu lub stosu, tak aby pasujące do siebie kolorowe plamki dotknęły się z góry, z dołu, z lewej lub z prawej strony. Kiedy cztery lub więcej jednokolorowych plamek dotknie się, znikną, a wszystkie plamki nad nimi spadną w dół, aby wypełnić przestrzeń. Jeśli graczowi uda się uruchomić reakcję łańcuchową z tymi plamami, skały spadną na ekran innego gracza, wypełniając go i dając mu mniej miejsca na upuszczenie dodatkowych plam. Liczba spadających skał zależy zarówno od liczby zrzuconych plamek, jak i od liczby kolejnych reakcji łańcuchowych. Skały znikną tylko wtedy, gdy graczowi uda się zrzucić grupę plamek, które są w bezpośrednim kontakcie ze skałami. Gracz przegra, jeśli którakolwiek ze środkowych kolumn w górnym rzędzie zostanie wypełniona.


Daiva Story 6: Imperial of Nirsartia


DAIVA Story 6: Imperial of Nirsartia to szósta część siedmioczęściowej serii opracowanej przez Toshiba EMI. Seria nie jest zbiorem kolejnych historii, ale raczej prezentacją tej samej historii z siedmiu różnych perspektyw. W każdej grze gracz kieruje innym protagonistą podczas galaktycznej wojny. W większości wersji gracz musi podróżować od planety do planety, pokonując wrogie armady obronne, a następnie szturmować planetę w mobilnym kombinezonie atakującym, niszcząc jak najwięcej systemów obronnych planety, a wszystko to w celu przejęcia władzy nad planetą.


Awatar

Mateusz DrozdowskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz