maxresdefault

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Super Mario Run dodaje możliwość darmowej gry

Mobilna gra od Nintendo, Super Mario Run dodaje nowy sposób na grę, który nie wymaga płacenia, a wszystko to w ramach aktualizacji MAR10 day. Super Mario Run zostało wydane w 2016 roku dla systemu iOS oraz Android, jako część pchnięcia Nintendo w kierunku szerszego wyboru gier mobilnych. Wyposażona w elementy popularnych gier w stylu auto-run, a także bardziej tradycyjnej platformówki w stylu Mario. Super Mario Run zostało dobrze przyjęte w swoim mobilnym gatunku endless runner. 


Jeśli jest jakaś rzecz, która sprowokowała gniew krytyków odnośnie gry, to była cena. Super Mario Run jest dość kosztowne jak na grę mobilną. Większość innych gier mobilnych z Mario jest nie tylko darmowa, ale zawiera także wiele zabawnych i ekscytujących wydarzeń, takich jak świąteczne eventy chociażby w Mario Kart Tour. Fani, którzy do tej pory unikali Super Mario Run mogą się cieszyć, ponieważ gra będzie teraz zawierać jeden darmowy etap dziennie, o ile konto Nintendo jest połączone.

 
Nintendo nie jest nowym graczem w świecie gier mobilnych. Zrobiło wiele gier na iOS i Androida. Te gry często są lepiej traktowane, jeśli chodzi o nowe zawartości niż niejedne gry z głównych platform Nintendo. Większość z tych gier była w dużej mierze free-to-play z opcjonalnymi zakupami w grze. Krytycy Super Mario Run, choć byli pełni pochwał dla niemal każdego aspektu rozgrywki, nie lubili jednak barku darmowej opcji. Chociaż bezpłatna wersja gry jest nadal ograniczona, ta nowa aktualizacja może sprawić, że gra będzie bardziej atrakcyjna dla tych, którzy nie chcieli za nią zapłacić. 

Przenośne granie najwyraźniej zawsze było naprawdę ważnym elementem strategii Nintendo. NA rozwijającym się rynku handheldów, takich jak Switch Lite pozostają liderami na rynku. Gry mobilne, takie jak Super Mario Run, kontynuują ten trend i są jednym ze sposobów, w jaki Nintendo wciąż jest w stanie udostępniać swoje gry jak najszerszej publiczności. Super Mario Run może być świetny w ukazaniu franczyzy Nintendo dla tych, którzy nie mieli w swoich rękach Switcha, więc danie takim ludziom darmowej opcji gry jest naprawdę pozytywnym ruchem. 

Graliście wcześniej w Super Mario Run? A może właśnie teraz dacie się skusić? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz