1280x720 9

Właściciel zdjęcia: Onion Soup Interactive

SUPER 56: Szalona kolekcja minigier na horyzoncie

WarioWare: Move It! trafiło na Switcha w 2023 roku. To przeniosło nas z powrotem do szalonego świata dziwacznych minigier. Ci, którzy cieszyli się z tej zabawy, mogą mieć chcieć sprawdzić SUPER 56. Gra ta ma swoją premierę na Switchu później w tym roku. Wygląda na to, że będzie równie szalona.


Od niezależnego zespołu deweloperskiego Onion Soup Interactive i wydawcy WhisperGames, SUPER 56 oferuje kolekcję minigier obsługiwanych jednym przyciskiem. Jest ich 56, uwierzycie? Możecie jeździć, łowić ryby, randkować, łapać i generalnie śmiać się przez całą grę. Wydaje się, że nie dorównuje to poziomowi upokorzenia “Zachowaj się jak kura” z serii WarioWare. Ale czy to naprawdę taka zła rzecz?Podobnie jak w serii źródłowej, wygląda na to, że SUPER 56 przynosi mnóstwo nawiązań. W powyższym zwiastunie można dostrzec Punch Out!!, Ace Attorney, Game Boya i Doom, a to tylko kilka. Przygotujcie swoje memy z DiCaprio wskazującym na ekran telewizora.

Gra została wydana na Steam pod koniec ubiegłego roku. Zaczęła zbierać bardzo pozytywne recenzje. Wersja na Switcha nie ma jeszcze ustalonej daty wydania. Na razie wiadomo tylko, że będzie to III kwartał 2024 roku. Będziemy śledzić sytuację w nadchodzących miesiącach, aby zdobyć więcej informacji.

Poniżej znajduje się lista niektórych funkcji gry na PC. Pamiętajcie, że nie wszystkie z nich mogą być dostępne na Switchu:

 • 56 szybkich gier do opanowania. Każda gra jest pełna unikalnych odniesień, hołdów i absurdalnego humoru.
 • Ogromna gama gatunków do wyboru. Zawiera m.in. wyścigi kartingowe, wędkarstwo, łucznictwo, pisanie na maszynie, fotografowanie, symulatory randek, łapanie potworów i wiele innych.
 • Jeden przycisk do sterowania całą grą. Tak, to obejmuje również menu. Łatwe dla każdego, ale stanowiące wyzwanie dla wszystkich!
 • Nowy tryb mikrofonu do sterowania grą za pomocą dźwięku/głosu. Przeznaczony dla graczy z ograniczeniami ruchowymi lub tych, którzy wolą nie używać przycisku. Codzienne wyzwania, które utrzymują świeżość gry poprzez dostosowane listy odtwarzania etapów i unikalne konfiguracje zasad.
 • Można odblokować ponad 80 osiągnięć. Każde z nich jest bardziej zaskakujące niż poprzednie!
 • Próby dodają dodatkową warstwę wyzwania do rozgrywki.
 • Lokalna gra wieloosobowa od 2 do 8 graczy.
 • Profile postaci są w pełni konfigurowalne. Mod Stones są wyświetlane obok wyników na tablicy wyników. Dzięki temu gracze mogą w pełni wyrazić siebie.
 • Zbieraj strony w stylu instrukcji obsługi dla każdego etapu. Musisz je wszystkie zebrać!
 • Dynamiczna ścieżka dźwiękowa, która zmienia gatunek, aby dopasować się do etapów i tempa gry.

Szczerze mówiąc, wszystko wygląda na dobrą zabawę. Możemy sobie wyobrazić, że to będzie świetnie pasować do Switcha. Miejmy nadzieję, że czekanie do trzeciego kwartału nie będzie zbyt długie.

Co sądzicie o SUPER 56? Daj nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz