hero-image

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Subskrybenci Nintendo Switch Online mogą ograć ten spin-off Zeldy za darmo

Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer będzie dostępne do wypróbowania w nadchodzącym tygodniu jako część usługi Nintendo Switch Online. Kiedy po raz pierwszy została wydana w 2018 roku, Nintendo Switch Online obejmowało tylko małą część tego, co ma do zaoferowania dziś. Wygląda na to, że Nintendo zaczęło inwestować więcej czasu w swoją usługę i zaczęło ją udoskonalać, aby przyciągnąć fanów z powrotem. 


Jedną z usług oferowanych w ramach Nintendo Switch Online jest możliwość pobierania i grania w darmowe wersje próbne gier. Pozwala to subskrybentom na grę w pełne wersje gier przez ograniczony czas. Na szczęście jest to dostępne dla każdego, kto posiada podstawową wersję usługi online, gracze nie muszą kupować rozszerzenia, aby uzyskać dostęp. Premiera The Legend Of Zelda: Tears of the Kingdom już niedługo, więc wielu fanów Zeldy będzie szczęśliwych, że gra związana z serią będzie dostępna jako wersja próbna przez cały tydzień.

Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer zostało wydane 13 czerwca 2019 roku. To nieoczekiwane połączenie między znaczącą marką AAA a tytułem indie okazało się większym sukcesem niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Gra będzie dostępna w całości dla wszystkich członków Nintendo Switch Online od 1 maja do 7 maja.


W tym czasie możliwe jest ukończenie Cadence of Hyrule, ponieważ jest to tytuł krótszy. Według HowLongToBeat, główna historia powinna zająć od sześciu do ośmiu godzin, a pakiety DLC po około cztery do pięciu godzin każdy. Gracze, którzy będą się nią cieszyć, ale nie będą mogli jej ukończyć na czas, będą zadowoleni, że pełna gra Cadence of Hyrule oraz DLC będą w sprzedaży w eShopie z 40% zniżką do 14 maja.

Cadence of Hyrule dzieje się w Hyrule, a gracze muszą pokonać klasycznych wrogów z serii Zelda, poruszając się w rytm muzyki. Mimo że jest to spin-off Zeldy, bardzo jest inspirowany innymi grami z serii. Gracze, którzy nie lubią aspektu rytmicznego, mogą wyłączyć tę opcję w ustawieniach. Sequel Breath of the Wild już jest na horyzoncie, a ta mała gra jest idealna dla graczy, aby wsiąknąć w nią tuż przed wejściem w olbrzymi otwarty świat, jaki będzie z pewnoście w Tears of the Kingdom. 

Graliście już w Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer? Jak wrażenia? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz