Splatoon-3-Splatfest-14-results-Drums-Guitar-Keyboard

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Splatoon 3: Keyboard gra pierwsze skrzypce w Splatfest

Kolejny Splatfest dobiegł końca. Kiedy atrament już wyschnął, Nintendo ogłosiło zwycięzcę najnowszych zawodów Splatoon 3. Tym razem tematem była muzyka. W połowie zawodów, Team Keyboard miał nieco przewagi. Mieli 35,27% w porównaniu do 32,42% Team Drum i 32,31% Team Guitar. Teraz, podsumowano ostateczne wyniki! Team Drum zdobył 90 punktów za najwięcej muszelek, a Team Keyboard zdobył 45 punktów. Team Guitar zdobył 70 punktów za najwięcej głosów, a Team Keyboard zdobył 35 punktów za głosy. Pod względem prestiżu, Team Drums zdobył 90 punktów za bitwy Tri-Color. Z kolei Team Guitar zdobył 60 punktów za Open Battles i 60 za Pro Battles. Jednakże, Team Keyboard zdobył 120 punktów za Open Battles, 120 punktów za Pro Battles i 180 punktów za Tri-Color Battles. Dało to łącznie 500 punktów. Oznacza to, że Team Keyboard jest ostatecznym zwycięzcą!


Na ten moment, Nintendo nie ogłosiło, jaki będzie temat następnego Splatfestu. Dlatego fani muszą cieszyć się pozostałą zawartością gry. Nie wiadomo jeszcze, czy odbędzie się wydarzenie w kwietniu. Nintendo zazwyczaj organizuje je prawie co miesiąc. Splatfest, który odbył się w ten weekend, był trzecim w 2024 roku. Poprzednie wydarzenia odbyły się w styczniu i lutym. Miejmy nadzieję, że twórcy nie będą zbyt długo trzymać fanów w napięciu czekających na więcej informacji!

Jednak pojawiają się pewne przesłanki, że zawartość w Splatoon 3 zaczyna się kończyć. Na początku Fresh Season wydano Bonerattle Arena w Salmon Run. Nintendo potwierdziło, że będzie to ostatnia nowa mapa dla tego trybu. Nic nie wskazuje na to, że nie zobaczymy nowych map i broni w głównej grze. Jednak możliwe, że rozwój zaczyna się przesuwać na kolejną odsłonę serii.

Podobno nowy system Nintendo ma pojawić się później w tym roku lub na początku 2025. Będzie ciekawie zobaczyć, jak długo firma planuje wspierać Splatoon 3. Splatoon szybko stał się jedną z największych franczyz Nintendo. Jeśli nowy system naprawdę nadchodzi, wydaje się bezpiecznym założeniem, że nowa odsłona serii jest na horyzoncie. Splatoon 2 został wydany zaledwie cztery miesiące po oryginalnym Switchu. To mówi wiele o tym, jak bardzo Nintendo jest zaangażowane w serię. Biorąc to pod uwagę, Splatoon 4 mógłby łatwo się doczekać premiery w przyszłym roku.

To nie oznacza, że serwery Splatoon 3 nagle zostaną wyłączone. Przecież Splatoon 2 nadal jest dostępne do gry. Jednak w ciągu najbliższych kilku miesięcy możemy zmierzać w kierunku finałowych zawodów Splatfest. W ostatnich dwóch grach, finałowe zawody Splatfest ustawiły wydarzenia, które mają miejsce w narracji następnej gry. Splatfest Order vs. Chaos w Splatoon 2 nie tylko zainspirował lokalizację Splatlands w Splatoon 3. Również odegrał rolę w niedawno wydanym dodatku Side Order DLC. W związku z tym finałowy Splatfest w Splatoon 3 może zawierać kilka wskazówek dotyczących następnej gry z serii.

Czy Wasz zespół wygrał tym razem Splatfest? Czy myślicie, że zawartość w Splatoon 3 wkrótce się skończy? Dajcie nam znać co myślicie w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz