maxresdefault  27

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Splatoon 3: Frosty Fest i Darmowe Przedmioty dla Graczy

Gdy podejmiecie wyzwanie w Splatoon 3, ważne jest, aby wyglądać najlepiej. Zbliża się nowy konkurs Splatfest, a fani gry Nintendo Switch mogą zdobyć kilka nowych opcji awatara oraz baner Frosty Fest. Nowe przedmioty można uzyskać przez sekcję News na ekranie głównym Nintendo Switch. Poprzez dostęp do artykułu “free gear download”, gracze mogą pobrać darmowe przedmioty bezpośrednio na swoją kopię Splatoon 3, a następnie odebrać je w terminalu w Lobby w sekcji “Get Stuff”. Darmowe przedmioty obejmują:


  • Coral Wreath 
  • Dapperdasher Hat 
  • Frosty Fest Splashtag Banner 
  • Golden Gala Masque 
  • Octopearl Crown

Gdy gracze klikną link z ekranu News, system automatycznie uruchomi Splatoon 3, więc ci, którzy posiadają fizyczną kopię, muszą upewnić się, że jest ona włożona do konsoli. Czytelnicy mogą zobaczyć cztery nowe przedmioty dla awatara na poniższym obrazku.

splatoon-3-avatars


Frosty Fest to świąteczny Splatfest, który rozpocznie się 12 stycznia i potrwa do 14 stycznia. Tym razem pytanie brzmi, z kim gracze spędzają święta: z przyjaciółmi, rodziną czy sami. Gracze mogą wybrać swoją drużynę, ponieważ Sneak Peek jest obecnie w toku. Splatsville i Inkopolis nie zostały jeszcze udekorowane, ale obie lokalizacje otrzymają specjalną zmianę krajobrazu w przyszły weekend, gdy rozpocznie się Frosty Fest. Obie lokalizacje będą przystrojone zgodnie z motywem imprezy, a nowe przedmioty awatara powinny dać graczom wyobrażenie, tego czego można się spodziewać po stylu wydarzenia.

Inkopolis jest dostępne tylko dla tych, którzy zakupili Expansion Pass do Splatoon 3. Inkopolis było światem centralnym w oryginalnym Splatoon na Wii U i powróciło jako druga opcja światów centralnych w Splatoon 3. Expansion Pass został podzielony na dwie fale, z których pierwsza została wydana w 2023 roku i skupiała się na Inkopolis Plaza. Druga fala zostanie wydana wiosną 2024 roku i będzie zawierać nową kampanię dla jednego gracza. Side Order DLC będzie zawierać świat, w którym drużyna Order wygrała Splatfest Order vs. Chaos w Splatoon 2.

W tym momencie szczegóły na temat Side Order są dość skromne, ale gracze wcielą się w rolę Agenta 8, który budzi się, aby odkryć, że Inkopolis Plaza jest całkowicie pozbawiona koloru. Agent 8 znajdzie sojusznika w członku Off the Hook, Pearl, która została tajemniczo zamieniona w latający dron. Według ostatnich przecieków, do Splatoon 3 zostaną wydane dwa nowe amiibo, a najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że będą one oparte na DLC. Niestety, Nintendo nie wydało oficjalnego oświadczenia w momencie pisania tego tekstu.

Czy planujecie zdobyć te darmowe przedmioty w Splatoon 3? Który zespół wybieracie na Splatfest w przyszłym tygodniu? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz