nintendo-direct-facebook-scaled

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Spekulacje o nowym Nintendo Direct w lutym 2024 roku

Nowe plotki zaczęły krążyć w sieci, sugerując że Nintendo planuje przeprowadzić swoją następną prezentację Nintendo Direct w lutym 2024 roku. Corocznie, przez ponad dziesięć lat, Nintendo wybierało luty jako miesiąc swojego pierwszego Directa. W związku z tym, że kalendarz właśnie przekroczył luty, wielu internautów zaczęło spekulować, kiedy może się odbyć nowy Direct w tym miesiącu Nintendo samo w sobie nie wypowiedziało się na ten temat, ale wydaje się, że japoński wydawca gier może wkrótce zorganizować swoją następną dużą transmisję.

Informator Nick Baker powiedział w ostatnich dniach podczas transmisji na YouTube, że słyszał, iż kolejne Nintendo Direct odbędzie się w przyszłym tygodniu. Baker nie podał więcej szczegółów na temat samego Direct ani tego, co w nim zostanie zaprezentowane. Zakładając, że jego informacje są dokładne, sugeruje to, że Nintendo zamierza oficjalnie ogłosić wydarzenie w ciągu najbliższych kilku dni.


Kiedy Nintendo zorganizuje swoje kolejne Nintendo Direct, istnieje szansa, że dowiemy się więcej na temat następnej konsoli firmy. Mimo że Nintendo nie ogłosiło jeszcze niczego na temat nowego sprzętu, od miesięcy krążą plotki i przecieki, sugerujące, że Switch 2 (nieoficjalna nazwa) zostanie wydany w 2024 roku. Jeśli to prawda, oznacza to, że Nintendo mogłoby po raz pierwszy zacząć mówić o konsoli podczas swojego nowego Direct.

Oczywiście warto podkreślić, że wiele z tych plotek nie powinno być jeszcze traktowane jako prawda. Faktycznie, sam Baker w kolejnej wiadomości na mediach społecznościowych podkreślił, że nie ma absolutnie żadnej gwarancji, że Direct odbędzie się w przyszłym tygodniu, dlatego nie wyraził tego bardziej pewnie. Niemniej jednak historia Nintendo sugeruje, że w lutym prawdopodobnie odbędzie się Nintendo Direct przed zakończeniem tego miesiąca. Czy Direct zostanie uruchomiony w przyszłym tygodniu czy w kolejnych tygodniach, nie jest jeszcze znane, ale fani Nintendo mogą prawie na pewno spodziewać się jakichś informacji wkrótce.

Kiedy Waszym zdaniem odbędzie się kolejny Nintendo Direct w 2024 roku? Jakie gry macie nadzieję zobaczyć na tym wydarzeniu? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz