filters quality 95 format webp   1

Właściciel zdjęcia: Atlus

Shin Megami Tensei V: Vengeance - Powrót gry w nowej odsłonie

Studio Atlus ogłosiło, że jego uznana gra fabularna Shin Megami Tensei V powraca w nowej wersji zatytułowanej Shin Megami Tensei V: Vengeance. Shin Megami Tensei V zostało wydany po raz pierwszy w 2021 roku, wyłącznie na Nintendo Switch. Wtedy niektórzy fani zastanawiali się, dlaczego Atlus zdecydował się przenieść najnowszą część Shin Megami Tensei tylko na Switcha, a nie na wszystkie platformy. I choć zajęło to trochę czasu, Atlus jest teraz gotowe, aby wydać SMT V wszędzie w nowo rozbudowanej wersji.


Atlus pokazało po raz pierwszy Shin Megami Tensei V: Vengeance. Było to w ramach najnowszego Directa od Nintendo. Nowa wersja tytułu zawierać będzie zaktualizowaną fabułę, która nigdy nie pojawiła się w oryginalnej grze. Ponadto gra trafi na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Pojawi się także ponownie na Nintendo Switch. Jej premiera zaplanowana jest na lato,  21 czerwca 2024 roku.

Możecie zobaczyć pierwszy zwiastun Shin Megami Tensei V: Vengeance tutaj: Shin Megami Tensei V: Vengeance to pełnoprawna gra RPG, która może się spodobać zarówno dotychczasowym, jak i nowym fanom - mówi opis gry. Na początku gry gracze będą mogli wybrać między dwiema ścieżkami: historią opowiedzianą w Shin Megami Tensei V, Kanonem Stworzenia, lub zupełnie nowym Kanonem Zemsty. Te dramatyczne nowe opowieść o zemście wprowadzają zupełnie nowe postacie i tajemniczą grupę demonów zwanych Qadištu. Do odkrycia są też nowe lochy i mapa. Ponadto oryginalny system walki, łączenia demonów i eksploracji terenu z Shin Megami Tensei V został rozwinięty i poszerzony w tej najnowszej odsłonie serii.

Według wszelkich relacji, Atlus ma niesamowicie pracowity rok 2024. Oprócz Shin Megami Tensei V: Vengeance, studio wydało również Persona 3 Reload wcześniej w tym miesiącu. Później w tym roku ukaże się Metaphor: ReFantazio, który ma być nowym, fantasy opartym o IP od Atlus. W zasadzie ci, którzy są fanami gier fabularnych od Atlus, mają się dobrze w 2024 roku. A ten rok nie jest nawet w jednej czwartej zakończony, więc jest szansa, że Atlus może mieć jeszcze więcej niespodzianek na horyzoncie.

Jakie są Wasze pierwsze wrażenia po obejrzeniu zwiastuna Shin Megami Tensei V: Vengeance? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz