filters quality 95 format webp

Właściciel zdjęcia: Atlus

Shin Megami Tensei V: Vengeance - Nowy Zwiastun

Atlus ujawniło nowy zwiastun Shin Megami Tensei V: Vengeance. Tuż przed jego premierą, która odbędzie się tego lata. Pierwsze wydanie gry na Nintendo Switch miało miejsce w 2021 roku. Atlus ogłosiło wcześniej, że wprowadzi najnowszą główną odsłonę Shin Megami Tensei na wszystkie platformy. Będzie to nowa, rozszerzona wersja. Teraz, kiedy do premiery Vengeance pozostało mniej więcej dwa miesiące, Atlus zaczyna pokazywać więcej tego, co będzie miało do zaoferowania. 


Najnowszy zwiastun Shin Megami Tensei V: Vengeance, zatytułowany “The Sacrifice”, podkreśla narrację nowej historii gry. Oprócz podstawowej wersji SMT V, która pojawiła się prawie trzy lata temu, Vengeance będzie zawierać drugą kampanię. Ta kampania ma skupiać się na tytułowej zemście. Zwiastun SMT V: Vengeance pokazuje również więcej nowych elementów rozgrywki. Elementy te otrzymały zauważalną poprawę wizualną na platformach takich jak PlayStation, Xbox i PC. 

Nowy zwiastun SMT V: Vengeance można obejrzeć tutaj:Kiedy makabryczna scena morderstwa we współczesnym Tokio blokuje naszemu bohaterowi drogę do domu, nieplanowany objazd pozostawia go zasypanego i nieprzytomnego” - mówi oficjalny opis Vengeance od Atlus. "Obudził się w nowym Tokio, pustkowiu spustoszonym przez apokalipsę, teraz nazywanym Da’at… Ale zanim krwiożercze demony mogą odebrać mu życie, pojawia się zbawca. Oboje łączą się, stając się potężnym bytem, ani człowiekiem, ani demonem: Nahobino. Z nowo odkrytą mocą, protagonista wyrusza przez Da’at, enigmatyczne królestwo pełne mitycznych bóstw i demonicznych tyranów, którzy są w ciągłym konflikcie o przetrwanie. W poszukiwaniu odpowiedzi, protagonista musi wykuć swoją własną ścieżkę w walce między aniołami a demonami, aby zadecydować o losie świata.

Jak wspomniano, Shin Megami Tensei V: Vengeance dzieli dwa miesiące od swojej premiery. Gra pojawi się 14 czerwca 2024 roku. Gdy zostanie wydana, trafi na platformy PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Dodatkowo, gra ponownie pojawi się na Nintendo Switch. To właśnie tam ekskluzywnie znajduje się podstawowa gra. 

Shin Megami Tensei V: Vengeance jest dostępne w pre-orderze w Nintendo eShop w cenie 259 złotych.

Czy podoba Wam się koncepcja drugiej kampanii skupiającej się na zemście? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz