rhythm sprout logo

Właściciel zdjęcia: tinyBuild

Rhythm Sprout będzie miało premierę w lutym

tinyBuild i SURT potwierdziły datę premiery swojej rytmicznej gry akcji Rhythm Sprout: Sick Beats & Bad Sweets, która pojawi się na Nintendo Switch.  Gracz w grze wciela się w Kiełka, Wybrańca Cebuli, który wyrusza na ratunek księżniczce Kalafior i ratuje Królestwo Warzyw przed inwazją króla Sugar Daddy. 


Każdy poziom ma unikalną oprawę wizualną, motyw muzyczny i strukturę piosenki. Postępy zdobywa się dzięki udanym uderzeniom w rytm. Są też wrogowie do pokonania, którzy również testują poczucie rytmu. Niektóre bitwy kończą się Thrash Sections, gdzie zdobywa się punkty poprzez wciskanie przycisków. 

"Od ręcznie rysowanej grafiki po oryginalną ścieżkę dźwiękową. Rhythm Sprout zachwyci weteranów gier rytmicznych i początkujących”. Wyjaśnia CEO SURT Jon Vait.

"Rozbudowane gatunki muzyczne, modyfikatory poziomów i dobrze wykonane beatmapy zostały powołane do życia, aby zrobić na tyle wciągające doświadczenie, które trudno będzie odłożyć w kąt"

Oto cechy gry, które podaje wydawca: 

  • Ruszaj się i tańcz w rytm muzyki: Kroki, ataki i uniki w rytm muzyki. Opanuj schematy wroga i nie przegap żadnego taktu! 

  • Zestaw ręcznie wykonanych poziomów: Każdy poziom posiada swój własny temat wizualny i muzyczny inspirowany różnymi gatunkami i okresami czasu. Do zobaczenia jest wiele kolorowych środowisk obsadzonych słodkimi złoczyńcami. 

  • Śledź w przerwach historię łamiącą czwartą ścianę: Gracz wcieli się w Wybrańca Cebuli, Kiełka. Kiełek jest wybawcą Królestwa Warzyw. Czy uda mu się powstrzymać armię słodkich złoczyńców króla Sugar Daddy? Czy uda się mu uratować księżniczkę? Poznaj urokliwe postacie i rozwiąż szaloną historię poprzez śmieszne dialogi. 

  • Łatwa do opanowania: 3-przyciskowy schemat sterowania został zaprojekowany z myślą o nowicjuszach. 

  • Duże wyzwanie dla hardcorowych graczy: Skupiliśmy się przede wszystkim na tym, aby weterani gatunku dostali odświeżające wyzwanie. Spróbujcie nie przegapić ani jednego bitu! 

Rhythm Sprout ukaże się na Nintendo Switch w Nintendo eShop na całym świecie 1 lutego 2023 roku.

 
Dacie szansę tej grze rytmicznej? Dajcie nam znać komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz