an-epilogue-for-pokmon-scarlet-or-pokmon-violet-the-hidden-treasure-of-area-zero-will-be-released-0-13-screenshot-1703087370071

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Pokémon Scarlet & Violet- Game Freak Wprowadza Epilog

Dzisiaj ogłoszono, że Pokémon Scarlet & Violet otrzyma trzeci dodatek DLC po wydaniu The Indigo Disk. Ta darmowa misja będzie działać jako epilog dla Scarlet & Violet, przywracając do historii trójkę najlepszych przyjaciół Nemona, Penny i Arven, i zamykając wszystko w schludną mały kokardkę, aby Game Freak mógł przejść do swojego następnego projektu.


Mimo że ogłoszenie miało miejsce niecałe 24 godziny temu, gracze Scarlet & Violet już zdążyli uzyskać dostęp do misji epilogowej. Wydaje się, że Game Freak faktycznie umieścił całą misję w najnowszej aktualizacji gry, blokując zawartość za pomocą obecnie niedostępnego przedmiotu. Dataminerzy zrobili to, co potrafią najlepiej i już uzyskali dostęp do epilogu, udostępniając materiały wideo i treści fabularne na YouTube i w mediach społecznościowych.

Nintendo wydaje się robić całkiem niezłą robotę w usuwaniu wszystkich śladów misji z mediów społecznościowych, ale szczegóły misji zostały już dość szeroko udostępnione.

Uwaga! Jeśli chcesz wejść w nią całkowicie świeżo, gdy epilog będzie oficjalnie dostępny w przyszłym miesiącu, to jest to twoje ostrzeżenie, aby teraz się wycofać z dalszego czytania artykułu.

Sama misja nazywa się Mochi Mayhem i polega na tym, że Ty i Twoja wesoła drużyna stajecie do walki z nowym mitycznym Pokémonem o nazwie Pecharunt, którego szczegóły zostały już zebrane i opublikowane na Bulbapedii. Przypuszczalnie ten nowy Pokémon jest typu Poison/Ghost i krąży po Kitakami, zamieniając mieszkańców w zombie pod kontrolą umysłu. Zadaniem Twojego zespołu jest powstrzymanie jego szkodliwych działań.Nie będziemy zdradzać wszystkiego, omawiając szczegóły historii tutaj, ale to zasadniczo krótki przegląd tego, co zawiera epilog. Oczywiście nie można się tego domyśleć po zapowiadającym zwiastunem, który według niektórych fanów miał zostać ujawniony podczas Pokémon Day w przyszłym roku, ale została zmontowany w ostatniej chwili przez Game Freak po tym, jak fani odkryli, jak uzyskać wcześniejszy dostęp do epilogu.

Cokolwiek się stało w siedzibie Game Freak, nie będziecie mogli uzyskać dostępu do tej misji epilogowej do 11 stycznia, zakładając, że macie również pozostałe dwa rozszerzenia DLC. Do tego czasu najlepiej trzymać się z dala od mediów społecznościowych i unikać swoich regularnych kanałów informacyjnych o Pokémonach, ponieważ spoilery są obecnie na porządku dziennym.

Pokémon Scarlet i Violet dostępne są w Nintendo eShop w cenie 249,80 zł.

Jakie są Wasze oczekiwania co do nowego mitycznego Pokémona Pecharunt i jego roli w epilogu? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz