Vampire-Survivors-milky-way-1

Właściciel zdjęcia: poncle

Patch Whiteout: Co przyniesie do gry Vampire Survivors?

Vampire Survivors miało intensywny rok, dodając nowy tryb kooperacyjny i pojawiając się na konsoli Nintendo Switch. Ponadto dowiedzieliśmy się, że zespół pracuje nad serialem oraz, że nadchodzi wersja reżyserska. W zeszłym miesiącu deweloper poncle ogłosił, że zbliża się do ukończenia kolejnej porcji darmowej zawartości do Vampire Survivors. Patch 1.7 nazywany Whiteout, ma przynieść wiele nowych treści do gry, a dziś poncle wreszcie ujawnił jej datę premiery. Patch 1.7. trafi do Vampire Survivors 19 października.


To ogłoszenie pojawiło się zupełnie niespodziewanie. Zespół początkowo ogłosił istnienie patcha 1.7 pod koniec września. Wtedy nie podano daty premiery, ale ze względu na kilka pokazanych zwiastunów nowej zawartości, wielu przypuszczało, że premiera jest blisko. Na szczęście poncle właśnie to zrobiło i fanie będą musieli poczekać tylko około trzech tygodni między oficjalnym ujawnieniem a datą premiery. To dość typowe działanie dla tego, jak działa poncle, ale cieszy fakt, że jego inne projekty nie wpływają na regularne wydawanie aktualizacji. 


Zespół jeszcze dokładnie nie ogłosił, co zawierać będzie nowa aktualizacja, ale pierwszy zwiastun z września dał nam kilka pomysłów na to, czego możemy się spodziewać. Oficjalnie, Whiteout przynosi „nowy lodowy poziom, nową postać, broń i więcej” jednakże zwiastun pozwala nam wyciągnąć nieco więcej informacji.

Dość łatwo można zauważyć nową postać (She-Moon) i poziom, ale można także zobaczyć nowy artefakt o nazwie Antidot. Z opisu przedmiotu w zwiastunie wiemy, że ten przedmiot pozwala na zakup umiejętności Defang. Niestety, nie wiemy jeszcze dokładnie, co ta umiejętność oznacza, ale prawdopodobnie zostanie to ujawnione w nadchodzących dniach. Wiemy również, że nowy przedmiot nosi nazwę Glass Fandango i zdaje się atakować, wysyłając biały kolec, w kierunku w którym jest skierowana postać. 

Będziemy musieli poczekać tylko kilka dni, aby zobaczyć, co zawiera patch Whiteout. Warto pamiętać, że jest to darmowa aktualizacja, więc nie spodziewajmy się, że będzie zawierać tak wiele treści co np. Tides of the Foscari czy Legacy of the Moonspell. Mówiąc o płatnych DLC, nie jest jasne, kiedy Vampire Survivors otrzyma więcej takiej zawartości.

Vampire Survivors jest obecnie dostępna na Nintendo Switch, Xbox, urządzeniach mobilnych oraz na PC. Patch 1.7 zostanie wydany 19 października. Gra w sklepie Nintendo eShop kosztuje 19,99 zł.

Czy jesteście ciekawi, jakie inne projekty oprócz gry Vampire Survivors realizuje zespół poncle?

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz