capsule 616x353

Właściciel zdjęcia: OxGames

Oxytone z premierą na Switchu 11 kwietnia

Gry relaksujące, stanowiące często naszą poboczną aktywność, świetnie odnajdują się na Switchu. Ten rodzaj produkcji, który nie wymaga maksymalnej uwagi, ale na pewno nas za takową wynagrodzi. Niedawnym hitem była Suika Game - recenzja TUTAJ - a wciąż na wielu konsolach ogrywany jest zaciekle Dorfromantik. To właśnie w taki rodzaj rozgrywki mierzy polski Oxytone.
Za grę odpowiedzialne jest OxGames. Produkcja debiutowała na Steam 22 listopada 2022 roku i cieszy się tam pozytywnym odbiorem. Mówi się w jej kontekście o nietypowej oprawie i przejrzystych zasadach. Wszyscy zgodnie podkreślają jej relaksujące cechy, ale i poziom trudności, jeśli obierzemy za cel wyzwania oferowane przez twórców. Easy to learn - hard to master.

Zasady są proste - korzystając z sześciokątnych kafelków, których ilość jest ograniczona, rysujemy jak najdłuższą linię. Im dłuższa, tym lepszy nasz wynik.

Za takimi grami najczęściej w parze idzie przystępna cena i Oxytone nie będzie wyjątkiem od reguły. Produkcja, która swoją premierę na Nintendo Switch ma 11 kwietnia 2024, będzie dostępna za jedyne 32 zł.

Awatar

Niko WłodekKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz