nso 3.30.2022 update

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nowy zestaw gier SNES i NES w ramach NSO na marzec 2022

Nowy zestaw gier SNES i NES został właśnie ujawniony dla Nintendo Switch Online w ramach marcowych aktualizacji na 2022 rok. Wśród najnowszych tytułów znalazły się Earthworm Jim 2, Dig Dug II i Mappy-Land. To w sumie jeden dodatek na SNES-a i dwie kolejne gry na NES-a.

Ciekawostką jest, że w Japonii zamiast Earthworm Jim 2 pojawi się Harvest Moon.Gry


SNES

Earthworm Jim 2 - W tej dzikiej platformówce, wydanej na konsolę SNES w 1995 roku, wcielasz się w postać Jima, robaka z charakterem! Akcja rozgrywa się po udanym uratowaniu przez Jima księżniczki What’s-Her-Name i po jego niezbyt udanych próbach poderwania jej. Kiedy już wydawało się, że księżniczka zmieni zdanie, zły Psy-Crow przyleciał i porwał ją, chcąc zgarnąć koronę dla siebie. Teraz Jim musi powstrzymać ich ślub, podążając ich tropem od planety do planety. Ale tym razem nie jest sam - jego kumpel Snott jest z nim na wycieczce. Skacz, strzelaj, bujaj się i śluzuj na 10 różnych poziomach, złap Psy-Crow i uratuj dziewczynę z marzeń Jima!

NES

Dig Dug II - Dig Dugg postanowił wybrać się na wakacje na odległą wyspę, ale POOKA i FYGAR nie dają mu szansy na odpoczynek! W każdej rundzie eliminuj wrogów, nadmuchując ich aż do pęknięcia lub kopiąc pułapki, w które mogą wpaść. Ale uważaj, żebyś nie znalazł się zbyt blisko ich ataków lub nie wpadł w swoje własne pułapki!

Mappy-Land - Mysz policyjna MAPPY przygotowała mnóstwo wspaniałych prezentów dla MAPICO i MAPPY Jr. Ale szef kociego świata, NYAMCO, rozkazał swojej gromadce "MEOWKIES" ukryć prezenty w całym MAPPYLAND. Aby prezenty dotarły do adresatów na czas, MAPPY będzie musiał podwójnie się postarać, aby je odnaleźć! Unikaj i aktywuj pułapki, aby zlikwidować przebiegłe koty, które zmierzają w twoją stronę. Możesz także użyć specjalnych przedmiotów ukrytych na poziomie, aby odwrócić ich uwagę. Zbierz sześć takich samych prezentów, aby przejść do kolejnego etapu. Czy MAPPY uda się przejść przez wszystkie osiem miast i przetrwać atak pazurów?


TrailerAwatar

Mateusz DrozdowskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz