1280x720

Właściciel zdjęcia: Nintendo / Illumination

Nowy materiał z Super Mario Bros. Movie, Seth Rogen użyczy głosu Donkey Kongowi

Nintendo i Illumination uraczyły nas kolejnym materiałem z Super Mario Bros. Movie przedstawiającym walkę Mario z Donkey Kongiem. Wcześniej, w listopadzie mieliśmy okazję zobaczyć jak Chris Pratt w roli Mario, miesza się w małpi interes Donkey Konga w drugim zwiastunie Super Mario Bros. Movie. 


Dzięki nowemu teaserowi, otrzymaliśmy dłuższe spojrzenie na sekwencje walki, która wydaje się mieć miejsce w jakimś Koloseum Konga. Po raz pierwszy usłyszeliśmy głos Setha Rogena wcielającego się w Donkey Konga. A dla zagorzałych fanów Mario, klip ujawnia pojawienia się kolejnego power-upa Cat Suit. Klip możecie sprawdzić poniżej:


Niektórzy fani na Twitterze skrytykowali głos Rogena twierdząc, że jest zbyt podobny do jego naturalnego głosu oraz niepasujący do charakteru Donkey Konga. Pomimo tych mieszanych reakcji nie ulega wątpliwości, że wielu fanów wciąż jest podekscytowanych nadchodzącą produkcją filmową. 

Po ujawnieniu głosu Setha Rogena jako Donkey Kong, usłyszeliśmy jak będzie brzmiała większość gwiazd w Super Mario Bros. Movie. W poprzednim zwiastunie, po raz pierwszy usłyszeliśmy zarówno księżniczkę Peach (Anya Taylor-Joy), jak i Luigiego (Charlie Day), przy czym w pierwszym zwiastunie wydanym w 2022 roku pojawiło się ujęcie Jacka Blacka jako Bowsera oraz Keegana Michaela-Keya jako Toada. 

Nie mamy jeszcze zbyt wielu informacji na temat fabuły Super Mario Bros. Movie, ale z każdym nowym materiałem filmowym, coraz bardziej wygląda na to, że Illumination czerpało inspirację do nowego filmu z każdego zakątka uniwersum Mario. W materiałach filmowych, które widzieliśmy do tej pory, można było dostrzec wszelkiego rodzaju power-upy, znajomych wrogów, a nawet scenę inspirowaną serią Mario Kart. 

Potwierdzono, że film Super Mario Bros. Movie pojawi się w kinach w całych Stanach Zjednoczonych 7 kwietnia 2023 roku, a w innych częściach świata w okolicach 29 i 30 marca 2023 roku.

A wam jak się podoba Seth Rogen w roli Donkey Konga? Podzielcie się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy oraz na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz