the-legend-of-zelda-tears-of-the-kingdom

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nowe przecieki związane z kolejną odsłoną The Legend of Zelda

Kiedy Nintendo ogłosiło, że opóźni wydanie sequela The Legend of Zelda: Breath of the Wild, teraz z podtytułem Tears of the Kingdom, do 2023 roku, wielu podejrzewało, że firma planuje wydać go wraz z nowym sprzętem, czy to długo odkładanym "Nintendo Switch Pro", czy też właściwym następcą obecnej konsoli Switch.


W tym tygodniu jeden z insiderów stwierdził, że choć Switch Pro był prawdziwy, to Nintendo anulowało go z różnych powodów. Stwierdził on również, że Nintendo nie wyda żadnego nowego sprzętu w 2023 roku. Należy pamiętać, że nie są to jednak w żaden sposób potwierdzone informacje.

Co więcej, wydaje się mniej prawdopodobne, że Switch 2 pojawi się w maju wraz z przyszłoroczną premierą Legend of Zelda, ponieważ do sieci wyciekły zdjęcia modelu specjalnej Zeldowej edycji Switch OLED.
yrCV1OY
Choć ten produkt nie został oficjalnie potwierdzony przez Nintendo, zdjęcie konsoli pochodzi z chińskiego forum Tieba, które w przeszłości było źródłem przecieków dotyczących konsoli Switch. Zarówno Splatoon 3 jak i Pokémon Scarlet & Violet wystartowały wraz z tematycznymi Switch OLED. Tak, więc wydaje się być sensownym, że Nintendo powtórzy to dla The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Nie jest to też jedyny przeciek związany z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Podczas gdy Nintendo ujawniło garść szczegółów na temat sequela, w ciągu ostatnich kilku miesięcy firma nie ujawniała żadnych informacji o nadchodzącym tytule.  Na początku 2023 roku powinniśmy dostać więcej informacji, jednakże ciekawy detal wyciekł wcześnie dzięki nowej reklamie. Użytkownik Reddita Few_Working3350 dostrzegł, że w reklamie pojawia się logo Nintendo Switch Online, które podpowiada nam, że gra będzie posiadała pewne funkcje online. Jeszcze nie wiadomo, co to może obejmować. 

Post z Reddita można zobaczyć tutaj.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Switch Online może być po prostu związane z zapisami w chmurze oraz przyszłym DLC. Z całą pewnością można wykluczyć wszelkie opcje multiplayer, ponieważ w tym samym materiale podano, że gra jest tylko dla jednego gracza. 

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ukaże się wyłącznie na Nintendo Switch 12 maja 2023.

Czekacie na kolejną grę z cyklu The Legend of Zelda? Czego spodziewacie się po Tears of the Kingdom? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz