Vampire-Survivors-Emergency-Meeting-DLC-Among-Us-characters-near-others

Właściciel zdjęcia: poncle

Nowe DLC: Vampire Survivors spotyka Among Us

Pierwsze w historii DLC crossover dla Vampire Survivors zostało ogłoszone i powinien przyciągnąć wielu fanów Among Us. Zatytułowane jako Vampire Survivors: Emergency Meeting, DLC będzie zawierało wiele nowych treści, w tym postacie inspirowane Crewmates. DLC będzie kosztować 2,49 USD (ok 10 zł) i zostanie wydane 18 grudnia na PC i Xbox, na Nintendo Switch i mobilki “przybędzie później”. Według strony Steam gry, gracze, którzy zakupią DLC, mogą spodziewać się następujących elementów:


  • 9 grywalnych postaci 
  • 15 nowych broni (w tym 7 ewolucji) 
  • Nowa duży poziom 
  • Nowa przygoda 
  • 6 zupełnie nowych utworów muzycznych 
  • 20 osiągnięć tylko w grze 

Poniżej znajduje się zwiastun tej kolaboracji:

Fabuła Emergency Meeting mówi o tym, że bohaterowie Vampire Survivors udają się w kosmos, aby w końcu odnaleźć długo poszukiwanego wampira. Ich śledztwo prowadzi ich na planetę Polus Replica (opartą na mapie Polus z Among Us). Tam, Survivors łączą siły z Crewmates, aby pokonać całą masę obcych wrogów.

W przypadku DLC Emergency Meeting, deweloper Poncle stwierdza, że “wzięli elementy z Among Us, które większość fanów gry rozpozna i swobodnie je zinterpretowali w wersji Vampire Survivors, tworząc niektóre szalone, absurdalne i miejmy nadzieję, zabawne kombinacje postaci i broni. Wynik wydaje się być dzikim połączeniem dwóch gier, a będzie interesujące zobaczyć, jak ta mieszanka się składa w jedną całość. Z krótkiego fragmentu rozgrywki w filmie wynika, że Crewmates wyglądają naprawdę wiernie do tego, jak wyglądają w Among Us.

Dotychczasowa reakcja na dzisiejsze ogłoszenie była bardzo pozytywna! Trudno powiedzieć, jak dużo jest fanów Vampire Survivors i Among Us, ale takie współprace oferują okazję dla nowych graczy, aby spróbować czegoś, czego nie ogrywali wcześniej. 

Oprócz platform Xbox, Vampire Survivors jest obecnie dostępne na PC, Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych. Jedyną platformą, na której gra jeszcze się nie pojawiła, jest PlayStation, a dzisiejsze ogłoszenie spowodowało odnowione prośby o wydanie gry na PS5. Nie wiadomo, kiedy lub czy to się stanie, ale popularność Vampire Survivors sprawia, że wydaje się to nieuniknione w pewnym momencie. Na razie fani będą musieli cieszyć się grą na jej obecnych platformach i mieć nadzieję na najlepsze!

Vampire Survivors jest dostępne w Nintendo eShop w cenie 19,99 zł.

Czy planujecie sprawdzić Vampire Survivors: Emergency Meeting jeszcze w tym miesiącu? Jakie przyszłe współprace chcielibyście zobaczyć? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz