1280x720  7

Właściciel zdjęcia: Monolith Soft

Noah i Mio: Nowe amiibo na rozpoczęcie 2024 roku

2023 może być ostatnim rokiem, zanim dowiemy się, co Nintendo ma w planach na swoją erę po Switchu, ale przynajmniej na razie mamy jeszcze więcej amiibo do kupienia. Nie wiadomo jeszcze, czy amiibo będą miały znaczenie po Switchu, ale dwupak Xenoblade Chronicles 3 rozpocznie 2024 rok, dając wam szansę na dodanie Mio i Noaha do swojej kolekcji. Jeszcze lepsze wieści dla tych, którzy mają lukę w kształcie Shulka na swojej półce z amiibo, inna postać z Xenoblade z figurką ma swoje amiibo ponownie dodrukowanie, gotowe na ponowne wydanie w 2024 roku.


Zauważone przez Wario64, zamówienia przedpremierowe na amiibo Shulka pojawiły się niespodziewanie w Target, wydaje się, że przed ponownym wydrukiem figurki. Strona wymienia amiibo Shulka i jego ponownie wydane 19 stycznia 2024 roku, więc tego samego dnia, co dwupak Noah i Mio. Wyraźna próba zarobienia na fanach Xenoblade, którzy kupują nowe figurki w nadziei, że niektórzy przegapili szansę na zakup Shulka za pierwszym razem.

Istnieje kluczowa różnica między amiibo Shulka a Noah i Mio, i to jest powód, dlaczego pierwszy otrzymał swoją figurkę znacznie wcześniej niż pozostałe dwie. Shulk jest amiibo Super Smash Bros. Ultimate, ponieważ postać znalazła się na liście, podczas gdy Noah i Mio musieli czekać, aż Nintendo zdecyduje, że są wystarczająco popularni, aby otrzymać swoje własne figurki. Wyraźnie była to mądra decyzja, ponieważ z ponad miesiącem do premiery, zamówienia przedpremierowe na Noah i Mio są wyprzedane praktycznie wszędzie.


Ponowne wydanie amiibo Shulka podkreśla, co może być największym problemem z amiibo. Dostępność a raczej jej brak. Nintendo rzadko daje jakiekolwiek wskazówki dotyczące tego, jak dostępne będą nowe amiibo. Niektóre mogą się wyprzedać i nigdy nie wrócić, podczas gdy inne będą miały szczęście i zostaną ponownie wydrukowane raz lub dwa. Co gorsza, nie wydaje się, żeby istniał jakiś zauważalny wzór. Wystarczy powiedzieć, że jeśli jest amiibo, które lubicie i widzicie na stanie w rozsądnej cenie, może warto je kupić, zanim będzie za późno.

Noah i Mio amiibo utrzymają w ruchu okres intensywnego zbierania dla Switcha, aby rozpocząć 2024 rok. Ostatnim amiibo Switcha – przynajmniej jak na razie - będzie Sora. Potwierdzona do przybycia w 2024 roku, Sora jest jedyną postacią ze Smash Ultimate bez amiibo.

Co myślisz o decyzji Nintendo dotyczącej ponownego wydania amiibo Shulka wraz z dwupakiem Xenoblade Chronicles 3? Czy to sprytny ruch, czy może próba zyskania dodatkowych zysków od fanów?

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz