nso nintendo 64

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nintendo Switch Online przekroczyło 32 miliony użytkowników

W poprzednim wpisie wspominaliśmy o imponującym wyniku ilości sprzedanych konsol Nintendo Switch — ponad 92 milionach egzemplarzy. Jak widać, te wyniki mają bezpośrednie przełożenie na ilość osób które decydują się na wykupienie usługi Nintendo Switch Online.

W dokumencie udostępnionym przez Nintendo [link] możemy zobaczyć rozpiskę danych sprzedażowych, wyników finansowych, oraz takie ciekawostki jak na przykład rozkład wieku osób grających na Switchu.
rozklad-wieku-2

W tekście widzimy wzmianki o tym, że motywacja kupujących konsole się zmienia i że wiele osób kupiło model OLED, posiadając jedną z wcześniejszych wersji konsoli Switch. Widzimy też dane mówiące o tym, że posiadanie w rodzinie więcej niż jednego Switcha w rodzinie było dość rzadkie, ale ten trend również się zmienia.

Naturalnie, ważnym elementem rozwoju i czymś, na czym warto będzie skupić uwagę w 2022 roku, będą nowe produkcje ekskluzywne dla systemu Nintendo, czyli między innymi: sequel The Legend of Zelda: Breath of The Wild, Bayonetta 3, Splatoon 3 lub Kirby and the Forgotten Land.

Więcej szczegółów możecie znaleźć w samym dokumencie, mnie natomiast ciekawi czym w 2022 roku zaskoczy nas Nintendo, które jest znane z niespodzianek. Przykładem takiej niespodzianki była zapowiedź doskonałego Metroid Dread, która ukazała się w bieżącym, 2021 roku.

Źródło: https://www.nintendo.co.jp


Awatar

Mateusz DrozdowskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz