39653022149bea4f5935

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nintendo planuje nową odsłonę Mario Kart na Switch 2 w 2025

Według nowych plotek, Nintendo w końcu szykuje się do odejścia od Mario Kart 8 i Mario Kart 8 Deluxe, aby wydać nową grę z serii Mario Kart. Plotka pochodzi od znanego insidera związanego z Nintendo, Zippo. Twierdzi on, że kolejna odsłona Mario Kart nie będzie dostępna na Nintendo Switch, lecz na jego następcy, powszechnie nazywanym Nintendo Switch 2, z uwagi na plotki i raporty sugerujące, że będzie to następca Switcha. Konkretniej mówiąc, oznacza to premierę gry w 2025 roku, co według Zippo będzie drugim rokiem istnienia nowej konsoli Nintendo.


Zippo twierdzi, że gra zostanie wydana podczas sezonu świątecznego 2025 roku, co oznacza, że blisko końca roku. Dodatkowo podaje się, że jest ona rozwijana przez grupę producencką Nintendo EPD Production Group 9, a Bandai Namco Studios ma pełnić rolę współtwórcy. To właśnie te dwie drużyny pracowały nad Mario Kart 8.

"Dziesiąta (nie, nie dziewiąta) odsłona serii Mario Kart ma mieć premierę w 2025 roku, będąc  w drugim roku istnienia Switch 2 na rynku" twierdzi Zippo. "Celem jest wydanie tytułu przed drugimi świętami systemu na rynku. Tytuł jest głównie rozwijany przez grupę produkcyjną Nintendo EPD Production Group 9, przy współpracy z Bandai Namco Studios."

Raport nie kończy się tutaj. Dodaje, że gra ma być jedną z najdroższych gier kiedykolwiek stworzonych przez Nintendo, co nie jest zaskakujące biorąc pod uwagę ogromny sukces Mario Kart 8, jednej z najlepiej sprzedających się gier Nintendo.

"Dodatkowo, Nintendo nie żałuje absolutnie żadnych kosztów przy produkcji tej gry" dodaje Zippo. "To rzekomo jedna z najdroższych gier, jakie kiedykolwiek Nintendo wypuściło do produkcji. Kolejna odsłona gry z serii Mario 3D ma być 'absolutnie rewolucyjna', a według doniesień, wygląda jeszcze lepiej niż poprzednicy. Wysoka wierność wizualna gry jest rzekomo bardzo ważnym priorytetem, co oznacza, że gra ma wyglądać świetnie."

To, co nie zostało wspomniane, to kiedy ta gra zostanie ujawniona. Można by przypuszczać, że jeśli gra ma ukazać się w 2025 roku, ujawnienie jej w 2024 roku jest możliwe, ale Mario Kart sprzedaje się samo, więc Nintendo może zdecydować się na krótszą, tańszą kampanię marketingową, która pozwoli ujawnić i wydać grę w tym samym roku.

Mimo to, trzeba podchodzić do wszystkiego z rezerwą. To nie są oficjalne informacje, to tylko plotki. Ponadto, nawet jeśli wszystkie te informacje są dokładne, nie oznacza to, że pozostaną takie w czasie, ponieważ wszystko może ulec zmianom.

Jakie jest Wasze zdanie na temat plotki, że nowa gra Mario Kart ma być jedną z najdroższych produkcji Nintendo? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz