super-smash-bros-ultimate-review-a-messy-magical-festival-of-video-games-1544191164582

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nintendo nie zwalnia tempa! Kolejne aktualizacje dla Super Smash Bros. Ultimate.

Już wkrótce pojawi się nowa aktualizacja Super Smash Bros. Ultimate, która wprowadzi dodatkowe treści związane z Hadesem i innymi grami do popularnej gry Nintendo. Mimo że gra została wydana już w 2018 roku i otrzymała ostatniego dodatkowego bohatera w 2021 roku, Nintendo nadal okresowo aktualizuje swoją najnowszą odsłonę Super Smash Bros. Na szczęście te aktualizacje jeszcze nie dobiegły końca w 2024 roku i przyniosły nowe odblokowalne elementy z trzech różnych serii gier wideo, które będą dostępne w tym tygodniu.


Nintendo ogłosiło niedawno na mediach społecznościowych, że w tym tygodniu wprowadzi do Super Smash Bros. Ultimate treści związane z grami Hades, WBSC eBaseball: Power Pros i 13 Sentinels: Aegis Rim. Będą to nowe duchy, które gracze będą mogli odblokować za pomocą spirit board w grze. Nie wiadomo, ile duchów z tych tytułów zostanie wprowadzonych do Smash Ultimate, ale będą one dostępne od 25 stycznia do 30 stycznia.


Wydaje się, że w przyszłości Nintendo nie planuje kończyć wsparcia dla Super Smash Bros. Ultimate z nowymi wydaniami duchów. W tym momencie minęło już sporo czasu od ostatniej istotnej zmiany w balansie w Smash Ultimate i mało prawdopodobne, że sytuacja ta zmieni się w 2024 roku. Wcześniej reżyser gry, Masahiro Sakura, ogłosił w 2023 roku, że praca nad grą w dużej mierze dobiega końca, co oznacza, że nie ma już przyszłych łatek w planach. Mimo braku wsparcia, Super Smash Bros. Ultimate pozostała jedną z najpopularniejszych gier na Nintendo Switch i nadal jest regularnie ogrywana przez miliony ludzi. W związku z tym, Nintendo wydaje się nie być jeszcze gotowe do całkowitego zamknięcia drzwi na grę i na pewno będzie dodawać więcej duchów w nadchodzących miesiącach (i potencjalnie latach).

Super Smash Bros. Ultimate jest dostępne w Nintendo eShop w cenie 289,80 zł.

Co myślicie o tym zestawie nowych duchów, które trafią do Super Smash Bros. Ultimate? Jakie inne serie gier chcielibyście zobaczyć w grze w przyszłości? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz