Mario Strikers Battle League 1

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Najlepsze gry sportowe na Nintendo Switch

Uwielbiasz gry sportowe i szukasz idealnych tytułów do zabawy na Nintendo Switch? Jesteś w dobrym miejscu! Sprawdź, w co warto zagrać i ciesz się doskonałą rywalizacją.


Mario Strikers: Battle League Football 


Na boisko wskakuje Mario i inne postacie z tego niezwykłego uniwersum. To arcade w najczystszej postaci z szalonymi strzałami i doskonałą zabawą. Co ciekawe, faule są dozwolone, więc nie musisz się martwić o jakiekolwiek zasady. Jeśli uwielbiasz gry zręcznościowe, a jednocześnie cenisz zaciętą rywalizację, Mario Strikers: Battle League Football wpisze się w zakres Twoich oczekiwań. 

Rozgrywce towarzyszy bardzo miła dla oka i kolorowa grafika. Nie brakuje również efektów specjalnych oraz świetnej muzyki. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z jedną z najlepszych gier sportowych na Nintendo Switch. Obok tej propozycji nie sposób przejść obojętnie.Mario Tennis Aces


Tym razem Mario wraz z innymi reprezentantami uniwersum chwytają za rakiety. Każda postać ma przypisane statystyki i dysponuje uderzeniami specjalnymi. Dzięki temu rozgrywka jest bardzo różnorodna i pełna emocji. Można wziąć udział w przygodzie dla pojedynczego gracza lub świetnie bawić się w parze. Zdecydowanie warto sprawdzić każdy tryb rozgrywki. 

Pod kątem wizualnym gra prezentuje się nad wyraz atrakcyjnie, podobnie jak wiele innych produkcji ze świata Mario. Szczególne wrażenie robią wspomniane uderzenia specjalne. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z idealnym tytułem do zabawy we dwoje.Mario Golf: Super Rush 


Wirtualny golf już dawno nie był tak przyjemny. Mario wraz z przyjaciółmi będzie starał się wbić piłkę do dołka przy jak najmniejszej liczbie uderzeń. Ponadto możesz wybrać jeden z wielu rodzajów kijów. Chociaż mamy do czynienia z grą zręcznościową, należy zwracać uwagę na siłę oraz kierunek wiatru. Podobnie, jak w innych sportowych produkcjach z Mario, nie brakuje tu uderzeń specjalnych. 

Gra oferuje atrakcyjną oprawę wizualną, świetne dźwięki i zapewnia masę zabawy. To doskonała produkcja zarówno dla pojedynczego gracza, jak i do kanapowej rywalizacji. Warto zarezerwować sobie wiele godzin na wspólną zabawę.


Tony Hawk's Pro Skater 1+2


Pierwsze odsłony Tonego Hawka zachwyciły miliony graczy. Twórcy postanowili więc odświeżyć klasyka sprzed lat i kolejny raz proponują doskonałą zabawę na deskorolce. Wcielamy się w postać jednego ze znanych skaterów i rozpoczynamy szaloną zabawę po przeróżnych mapach. Będziemy zbierać punkty, litery układane w napis SKATE czy ukryte przedmioty. Produkcja wciąga na wiele godzin i zapewnia masę zabawy. 

Rozgrywka jest bardzo dynamiczna i na Switchu prezentuje się naprawdę dobrze. Ponadto podczas zabawy przygrywa świetna ścieżka dźwiękowa złożona z wielu kultowych kawałków. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z obowiązkową pozycja dla fanów skateboardingu.


Nintendo Switch Sports 


Ta produkcja szybko zyskała popularność wśród graczy. Tym razem mowa o tytule nastawionym na prawdziwą aktywność fizyczną. Wystarczy sięgnąć po joy-cony i wziąć udział w licznych minigrach, aby trochę się rozruszać. Twórcy proponują siatkówkę, piłkę nożną, tenis, badminton, kręgle, a nawet walki na wirtualne miecze. Zdecydowanie trudno nudzić się przy tej grze.

Grafika jest dosyć prosta, lecz miła dla oka. Warstwa dźwiękowa stoi na wysokim poziomie. Trzonem rozgrywki jest jednak zabawa z przyjaciółmi i pod tym względem produkcja wypada wręcz znakomicie. Jeżeli uwielbiacie sport, a jednocześnie nie chcecie opuszczać czterech kątów, to propozycja dla Was.

Nintendo Switch Sports w sklepach od 194.80zł
Amazon.pl
194.80zł
Sprawdź


Rocket League 


Ta produkcja cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród miłośników zabawy w trybie multiplayer. Zasiądziemy za kierownicą samochodów, lecz nie będziemy się ścigać, a postaramy się skierować piłkę lub krążek hokejowy do bramki przeciwnika. To produkcja zarówno dla casualowych graczy, jak i esportowców, gdyż profesjonalnych turniejów nie brakuje.

Szalonej rozgrywce towarzyszy świetna oprawa graficzna. Pojazdy można dostosowywać wizualnie, wybierając spośród wielu kolorów i dekoracji. Oprawa dźwiękowa również stoi na bardzo wysokim poziomie. Jakby tego było mało, gra jest darmowa z opcjonalnymi mikropłatnościami za kosmetyczne rozmaitości.


Awatar

Jan KasprzakKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz