Modern-Warfare-3-pre-order-bonus-editions-Campaign-and-beta-early-access-Soap-skin-more

Właściciel zdjęcia: Activision

Modern Warfare 3 na Nintendo Switch – nadzieje i wątpliwości

W nieustannie zmieniającym się krajobrazie gier typu first-person shooter, gracze teraz z niecierpliwością oczekują na nadchodzące wydanie Call of Duty zaplanowane na koniec roku. Jednym z najważniejszych pytań, na które ci gracze chcą uzyskać odpowiedź, jest to, czy Modern Warfare 3 pojawi się na Switchu. Zagorzali fani Modern Warfare 3 z niecierpliwością czekają na pojawienie się tej gry w bibliotece Nintendo Switch. 


W chwili publikacji tego tekstu, Call of Duty: Modern Warfare 3 nie zostało potwierdzone jako gra dostępna na Nintendo Switch. Ta legendarna seria faktycznie nie była dostępna na platformach Nintendo od 2013 roku, kiedy to wydano Call of Duty: Ghosts. 

To oznacza, że nie ma daty premiery Modern Warfare 3 na Switchu, na którą wiele fanów pewnie z utęsknieniem czekało. Chociaż platformy dla tej gry jeszcze oficjalnie nie zostały potwierdzone, prawdopodobnie zostanie wydana jedynie na PlayStation 4, PlayStation 5,Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC 10 listopada 2023 roku. 

Prawdopodobieństwo, że Modern Warfare 3 w przyszłości trafi na Nintendo Switch, wygląda zdecydowanie obiecująco. Microsoft, który niedawno wykupił Activision Blizzard, podpisał 10-letni kontrakt z Nintendo, w którym określono, że seria strzelanek pojawi się na platformach Nintendo w przyszłości. To oznacza, że w przyszłym roku lub za dwa lata możemy potencjalnie zobaczyć Modern Warfare 3 na Switchu. 

Jednakże zakup Activision przez Microsoft nie jest oficjalnie zakończony, pierwszą grą z serii Call of Duty, która trafi na Nintendo, może nie być Modern Warfare 3. Dyrektor generalny Activision, Bobby Kotick powiedział, że żałuje iż nie uczynił serii dostępnej na Switchu wcześniej. 

Call of Duty: Modern Warfare 3 nie będzie od razu dostępne na platformie Nintendo Switch w dniu premiery. Jednak sytuacja jest pełna niespodzianek. W miarę jak technologia i współprace dalej kształtują trajektorię przemysłu gier, marzenie o udziale w intensywnych bitwach na Switchu może nie być wcale takim odległym zjawiskiem. 

Czy myślicie, że zakup Activision przez Microsoft wpłynie na możliwość pojawienia się gry Modern Warfare 3 na Nintendo Switch? Co sądzicie o komentarzu Bobby’ego Koticka w kontekście dostępności serii na Switchu? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz