maxresdefault  14

Właściciel zdjęcia: MintRocket

MintRocket dostarczyi Dave the Diver na Nintendo Switch!

Dave the Diver pojawił się na scenie niezależnej w trakcie lata i natychmiast stał się gorącym towarem na PC. Niedawno zespół MintRocket ogłosił, że przyniesie Dave the Diver również na Nintendo Switch 26 października, ale także ujawnili pierwszy rzut oka na to, co pojawi się w tajemniczej Niebieskiej Dziurze, gdy pierwsza aktualizacja z zawartością zostanie uruchomiona jeszcze w tym miesiącu. Aktualizacja ta jest pełna nowej zawartości, która dodaje do gry zupełnie nowe funkcje, a także ważne zmiany w balansie i poprawki błędów. W tym momencie nie wiemy dokładnie, kiedy aktualizacja zostanie wydana, ale powinna być dostępna w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Zanim przejdziemy do samej aktualizacji, warto zaznaczyć, że jako część prezentacji zawartości, zespół ogłosił, że wersja gry na Nintendo Switch pozwoli używać funkcji kontroli ruchowej Joyconem do określonych minigier, co nadaje Switchowi swój własny unikalny styl rozgrywki. Jeśli chodzi o aktualizację zawartości, to jest mnóstwo nowości, które trafią do Dave the Diver w tym miesiącu. 

Pierwszą rzeczą, którą warto zauważyć jest to, że MintRocket dodaje kilka nowych misji, aby wyrównać liczbę dostępnych misji w każdym obszarze. Dodali także kraby i homary do gry, co oznacza, że będzie można budować pułapki, aby je złapać. Idąc o krok dalej, MintRocket dodało nowe gatunki ryb w trybie nocy, dzięki czemu ten okres będzie bardziej przypominał swoją własną odrębną część dnia.

Poza wodą, Dave the Diver dodaje automatyzację farmy, dzięki czemu nie będziecie musieli samodzielnie zajmować się swoimi działkami. Wewnątrz farmy pojawią się nawet nowe funkcje, które pomogą stworzyć bardziej wydajną farmę. W tym znajdują się rzeczy takie jak skrzynki do przechowywania jaj, które utrzymują świeżość jaj na dłużej. W grze zostanie dodany nowy boss podczas wydarzenia oraz specjalny klient baru, co daje nawet doświadczonym graczom znacznie więcej do zrobienia. 

Oczywiście, poza wszystkimi nowymi funkcjami, aktualizacja będzie zawierać wiele poprawek i aktualizacji dla już istniejących funkcji w grze. W tym znajdują się zmiany w balansie bardzo niebezpiecznego rekina siejącego spustoszenie, co sprawi, że będzie znacznie mniej groźny niż dotychczas. 

Dave the Diver jest już dostępny na PC i będzie dostępny na Nintendo Switch od 26 października. Już teraz można zakupić grę w Nintendo eShop w przedsprzedaży za 80 zł. Wszystko co zawiera ta aktualizacja, trafi również do wersji na Switcha, więc chociaż MintRocket nie podał jeszcze graczom dokładnej daty premiery aktualizacji, powinna ona być dostępna labo wraz z premierą na Switchu, albo trochę wcześniej. 

Czy planujecie zakupić Dave the Diver na Nintendo Switch po premierze 26 października? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz