3248266-3247916-3247868-promo-metroidprime4

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Metroid Prime 4 na nowym sprzęcie Nintendo?

Zapytajcie jakiegokolwiek fana Nintendo, a powie Ci, że jesteśmy w końcowej fazie. Ogólna opinia jest taka, że Nintendo Switch jest w końcu na ostatnich nogach w grach konsolowych, a teraz, gdy piraci zaczynają wychodzić z ukrycia z nowym urządzeniem do tworzenia kopii zapasowych gier na rynku, możemy potrzebować konsoli Nintendo bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.


Fani nie tylko zastanawiają się, jak będzie wyglądała nowa konsola, ale także, czy będzie bezpośrednim następcą Switcha, a przede wszystkim, jakie gry będzie oferować. Teraz pojawiło się nowe twierdzenie, że jeden z najbardziej oczekiwanych projektów Nintendo będzie gotowy na nowy sprzęt.Nowy raport od YouTubera SuperMetalDave64 twierdzi, że Retro Studios jest w końcowych etapach kończenia Metroid Prime 4. Nowe wideo na kanale YouTube mówi, że tempo wycieków z Metroid Prime 4 wskazuje, że tytuł zbliża się do ukończenia.

Dodatkowo, ujawnienie (za pośrednictwem LinkedIn), że zespół gry używa Jira do naprawiania błędów i zapewnienia jakości, sugeruje, że Metroid Prime 4 jest w końcu w stanie grywalnym. To pasuje do innych sugestii, że kolejny rozdział Samus jest gotowy od jakiegoś czasu.

To przekonujące dowody dla tych, którzy nie byli na bieżąco z Metroid Prime, ale ostatecznie nie wskazuje na wiele. Gry mają tendencję do naprawiania błędów w dowolnym momencie podczas rozwoju, ale przynajmniej sugeruje, że coś dzieje się za kulisami, co przypomina to, czym będzie ostateczny produkt.

Tester gry Edwin Atwell sugeruje, że jego czas z Metroid Prime 4 może dobiegać końca, biorąc pod uwagę ramy czasowe jego pracy z serią Call of Duty. Pasuje to do plotek, że następca Switcha może pojawić się w okolicach świąt Bożego Narodzenia 2024 roku. 

Z tym wiążą się wysokie nadzieje, że Metroid Prime 4 może pojawić się bezpośrednio na następnym sprzęcie zamiast oryginalnym Nintendo Switch. Wygląda na to, że jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek potwierdzenia, gdzie i kiedy Samus powróci do akcji z Metroid Prime 4.

Jakie gry według Was powinny być dostępne na potencjalnej nowej konsoli od Nintendo? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz