Untitled-1 cgi9tfK

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Link w Lego: Zestaw Deku Tree z serii Zelda w 2024 roku?

Nintendo i Lego cieszą się ogromnym sukcesem dzięki swoim zestawom Lego Super Mario, a w marcu ten świat rozszerzy się o pierwsze fale zestawów Animal Crossing. To, że Animal Crossing jest pierwszą serią Nintendo, która otrzymała Lego po Mario, ma sens, biorąc pod uwagę ogromną liczbę sprzedanych egzemplarzy New Horizons. Wydaje się, że zestaw The Legend of Zelda powinien pojawić się cztery lata po pierwszych plotkach, 2024 rok może być rokiem, w którym to się stanie.


Prawie rok temu pojawiły się plotki, że pierwszy zestaw Lego z serii The Legend of Zelda będzie przedstawiał Great Deku Tree, wraz z odpowiednimi minifigurkami, co byłoby pierwszym takim zestawem dla Nintendo, jeśli jest to prawdą. Po 12 miesiącach wciąż wydaje się, że zestaw Wielkiego Drzewa Deku jest tym, na którym Lego i Nintendo się skupiają. Miłośnicy klocków Lego, 1414falconfan i brickmerge, podzielili się szczegółami na temat zestawu, w tym potencjalnego terminu wydania.

Według nowych informacji, zestaw Deku Tree z serii Zelda będzie składał się z 2500 elementów - więc dość dużo jak na zestaw Nintendo - i zostanie wydany we wrześniu 2024 roku. Nie udostępniono żadnych innych nowych informacji, ale jeśli zestaw jest taki sam jak w wycieku z 2023 roku, Drzewo Deku będzie zestawem dwuwarstwowym, dzięki czemu fani Zeldy będą mogli zbudować drzewo tak, jak wygląda w Breath of the Wild i Ocarina of Time. Zestaw będzie również zawierał minifigurki Linka z obu gier. Ponownie, tylko jeśli oba wycieki są dokładne i nic nie zostało zmienione od czasu, gdy ostatnio słyszeliśmy o zestawie.

Nintendo Lego ma obecnie niewiele do zaoferowania po premierze zestawów “Animal Crossing” w oficjalnym sklepie 1 marca 2024 roku, więc w tym roku ma sens wprowadzenie nowej, dość znaczącej serii. Niektórzy łączą widełki wydania zestawu Drzewa Deku i plotkowaną premierę następcy Switcha. Istnieje bardzo mała szansa na związek między nimi, ale zestawy Mario zwykle nie pokrywają się z premierami gier wideo, a także nie jest prawdopodobne, że nowa gra z serii Zelda zostanie wydana wraz z następną konsolą Nintendo.

Klockowe Królestwo Grzybów Lego rozszerzyło się pod koniec 2023 roku dzięki skomplikowanemu zestawowi Piranha Plant, a następnie ponownie w nowym roku, kiedy to samochód Bowsera Muscle Car kompatybilny z postaciami Lego Mario trafił do sprzedaży. Następnie Animal Crossing otrzyma pięć zestawów 1 marca.

Jakie są Wasze przewidywania dotyczące możliwości pojawienia się zestawów z serii The Legend of Zelda od Lego, zwłaszcza po plotkach związanych z zestawem Great Deku Tree? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz