1366 2000

Właściciel zdjęcia: MegaWobble/Playtonic Friends

Lil Gator Game ukaże się w grudniu

Playtonic Friends i MegaWobble potwierdziły datę premiery gry Lil Gator Game, która ukaże się na Nintendo Switch.


W doświadczeniu, które skupiło się na dostarczeniu „zdrowego, przyjemnego doświadczenia opartego na koncepcji przyjaźni i pomagania sobie nawzajem” będziecie mieli szansę cieszyć się nieustanną eksploracją w opowieści o bohaterach, którzy uczą się być lepszymi przyjaciółmi.

Za pomocą zabawek i umiejętności będziecie mogli odkrywać gigantyczny plac zabaw na starannie wykonanej wyspie, sterując Lil Gatorem. Aligator będzie potrafił pływać, skakać, szybować oraz fruwać. Podczas swojej przygody poznacie masę przyjaciół - dzieci z Trupy Teatralnej, uczniów z Prep Schoolers czy Cool Kids, które kręcą się w Creaklands.


Wydawca przedstawił kluczowe cechy gry poniżej: 

  • Wyspa to Twój plac zabaw: W tej przygodzie z otwartym światem, nastawionej na ruch, na każdym wzgórzu jest kumpel, wydaje się, że wszyscy potrzebują pomocy! Pokonuj kartonowych złoczyńców, przemierzaj wzgórza i lasy oraz wspinaj się na skały, na które wejść odważyłoby się tylko dziecko!

  • Radosna eksploracja: Zbadaj pięknie wykonaną wyspę wypełnioną po brzegi obszarami do odkrycia, przyjaciółmi do poznania i zabawy. Przemierzaj górskie szczyty i wpadaj do dzieciaków z Trupy Teatralnej, wymachuj swoim mieczem z kija w lesie z przedszkolakami lub znajdź Cool Kids w Creaklands. Jest jeszcze wielkie do odkrycia, więc nie wiadomo, na kogo się natkniesz.

  • Sprytny crafting: Zbieraj materiały plastyczne i rzemieślnicze na całej wyspie! Używaj ich, aby wykonać różne smakołyki oraz by ożywić plac zabaw! Twórz nowe umiejętności! Rzucaj kamykami w trudno dostępnych kartonowych złoczyńców!

  • Swobodna rozgrywka: Gra przygodowa bez presji! Gra Lil Gator skupia się na przygodzie i zabawie, nie pozwól, aby pasek zdrowia powstrzymał Ciebie przed osiągnięciem celu!

 Lil Gator Game ukaże się na Nintendo Switch w cenie 91,99 zł na całym świecie 14 grudnia 2022 roku.

 Co sądzicie o tej bezpiecznej propozycji dla najmłodszych? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz