After-tens-of-thousands-of-attempts-mario-kart-fan-finally-pulls-off-ultra-rainbow-road-shortcut-1610642093391

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Kolejna trasa Rainbow Road prawdopodobnie dołączy do Mario Kart 8

Po tym jak ostatni zestaw tras do Mario Kart 8 Deluxe pojawił się w grudniu poprzedniego roku, nadal pozostało oczekiwanie na dodatkowe 24 trasy w trzech falach w 2023 roku. Biorąc pod uwagę dotychczasowy harmonogram wydawniczy, fala czwarta prawdopodobnie pojawi się na wiosnę, ale Nintendo nie zdradziło jeszcze daty premiery ani tego, jakie tory znajdą się w grze. 


Być może jednak Nintendo już zapowiedziało jedną z nich, jak zwykle poprzez mobilną grę Mario Kart Tour.  Dla tych, którzy nie znają aplikacji, Mario Kart Tour otrzymuje nową zawartość co kilka tygodni, dodając nowe postacie, gokarty i trasy z poprzednich gier Mario Kart.  Do swojej kolejnej aktualizacji, która nastąpi w przyszłym tygodniu, mobilka dostanie tor Rainbow Road z Mario Kart Wii z 2008 roku. W związku z tym fani uważają, że jest to znak, że ten sam tor zawita w Mario Kart 8 Deluxe. 


Już wcześniej był taki schemat, że trasy z Mario Kart Tour pojawiały się później w DLC do Mario Kart 8 Deluxe. Na przykład, Coconut Mall z Mario Kart Wii był częścią pierwszej fali DLC Mario Kart 8 Deluxe. Tor ten został wydany krótko po tym jak trasa pojawiła się w grze mobilnej. To samo można powiedzieć o innych trasach takich jak Boo Lake z Mario Kart: Super Circuit czy Peach Gardens z Mario Kart DS. 

Co najmniej, większość torów DLC pojawiała się już w Mario Kart Tour a później trafiała do konsolowej odsłony. Więc ten trend raczej nie jest przypadkowy.  Czy oznacza to, że Rainbow Road Wii będzie częścią fali czwartej? To już zupełnie inna kwestia. Niemiej jednak, była to również jedna z tras odkryta przez dataminerów w marcu zeszłego roku, więc wydaje się pewne, że w pewnym momencie trafi do głównej gry. 

Mario Kart 8 Deluxe zawiera już co prawda cztery inne Rainbow Roads – jedną oryginalną i trzy z poprzednich odsłon gier – ale każda z tych odsłon charakteryzuje się unikalnym układem i muzyką. 

Mario Kart 8 Deluxe w zestawie z Booster Course Pass jest dostępne w Nintendo eShop w cenie 266,54 zł. Posiadając abonament Nintendo Switch Online + Expansion Pack otrzymacie dostęp do DLC. Mario Kart Tour jest dostępne na smartfony z oprogramowaniem Android i iOS za darmo. 

Jak myślicie, czy kolejne Rainbow Road trafi do Mario Kart 8? Jakie trasy byście chcieli zobaczyć w odświeżonej wersji? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz