nintendo-direct-9-13-2022-1-11-45-screenshot-1663080876646

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Kirby otrzyma nowe umiejętności w Kirby's Return to Dream Land Deluxe

W przyszłym miesiącu Kirby’s Return to Dream Land Deluxe ukaże się na Nintendo Switch. Nowa generacja fanów dostanie szansę ogrania klasycznej gry z Kirbym. Return to Dream Land ukazało się na Nintendo Wii w 2011, remake doda kilka nowych funkcji, które nie były obecne w oryginalnej wersji. W trailerze zapowiadającym remake, Nintendo ujawniło nową umiejętność kopiowania Mecha. Dodatkowo ujawniono kolejną umiejętność Sand, która pozwoli Kirby’emu przekształcać piasek w różne kształty, by móc atakować wrogów. Kirby może używać piasku do powodowania różnego rodzaju spustoszeń wśród przeciwników, w tym wystrzeliwanie wrogów w powietrze poprzez tworzenie dużych zamków z piasku. Kolejną umiejętnością jest Festival z Kirby Star Allies, która również pojawi się w tej grze. 


Obecność zdolności Sand i Festival w Return to Dream Land Deluxe zostały ujawnione w tweetach od Nintendo, które można zobaczyć poniżej.


Dla tych którzy nie grali w Kirby Star Allies, umiejętność Festival może być użyta tylko raz, w przeciwieństwie do większości innych umiejętności kopiowania. Festival sprawa, że Kirby tańczy, zadając obrażenia wszystkim wrogom znajdującym się na ekranie. Festival zadaje więcej obrażeń podczas rozgrywki wieloosobowej. Kirby’s Return to Dream Land może być rozgrywany solo, ale pozwala również na dołączenie do gry do czterech graczy. Gracze mogą wybierać postać spośród plejady bohaterów ze świata Kirby’ego: Meta Knight, King Dedede i Waddle Dee lub po prostu wybrać Kirby’ego w innym kolorze. 

Zeszłoroczne Kirby and the Forgotten Land było wielkim sukcesem na Switchu i prawdopodobnie wprowadziło wielu nowych graczy do serii. Czy remake zaoferuje wystarczająco dużo nowej zawartości dla starszych fanów? To się dopiero okaże. Powinniśmy wiedzieć o wiele więcej, gdy Kirby’s Return to Dream Land Deluxe ukaże się 24 lutego. 

Czekacie na ten remake? Podobają się wam gry z serii Kirby? Dajcie znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz