nintendo calendar

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Kalendarz Nintendo na 2022 rok do zamówienia z My Nintendo

Na stronie MyNintendo można zamówić kalendarz Nintendo na 2022 rok za 300 platynowych punktów. Jest to niewielki kalendarz, składający się z pojedynczych kwadratowych kartek o rozmiarze 13.4cm na 13.4cm z dołączonym stojakiem.

Platynowe punkty możemy zdobywać za przeróżne osiągnięcia. Najwięcej opcji daje korzystanie z aplikacji mobilnych: Animal Crossing: Pocket Camp, Fire Emblem Heroes oraz Super Mario Run. Ponadto, punkty można dostać za takie czynności jak: połączenie konta z Facebookiem lub Gmailem. Punkty odbieramy w zakładce 'Earn Points' na stronie MyNintendo (link)

Niestety, ale MyNintendo nie posiada dystrybutora w Polsce, więc zainteresowani kalendarzem będą zmuszeni do zamówienia go z innej lokalizacji (w moim przypadku były to Niemcy). Strona nie posiada tłumaczenia (a przynajmniej, nie byłem w stanie go znaleźć). W związku z tym osoby nie znające języka niemieckiego, będą musiały posiłkować się tłumaczeniem strony na przykład przy pomocy tłumacza wbudowanego w przeglądarkę Chrome. Dużym minusem jest cena dostawy, bo wynosi ona aż 6.99 euro.

Nie zmienia to faktu, że taki kalendarz na pewno będzie fajnym dodatkiem na biurko każdego fana Nintendo :)

Link do oferty: my.nintendo.com


Awatar

Redakcja Nintendo NewsKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz