Hollow-Knight

Właściciel zdjęcia: Team Cherry

Intrygujące odkrycia z metadanych Hollow Knight: Silksong

Po długim oczekiwaniu i niepewności, w końcu mamy trochę nowości dotyczących Hollow Knight: Silksong.


Trailery Hollow Knight: Silksong to już przeżytek, ale wygląda na to, że wciąż można odkryć coś nowego we wcześniej wydanych materiałach wideo. Nie w samych materiałach, ale w metadanych z nimi związanymi, dostępnych na stronach hostingowych takich jak YouTube.

Jak opisuje poniższy użytkownik Twittera, użytkownik Discorda przebadał metadane z klipów wideo w zestawie prasowym Silksong i odkrył nazwy związane z każdym z nich. Na przykład, metadane wskazują, że lokalizacja pierwszego zrzutu ekranu to “Coral Gorge”.


W drugim zrzucie ekranu widoczny jest przerażający przeciwnik, który może być nazywany “Coral King”, zgodnie z metadanymi związanymi z klipem. Biorąc pod uwagę, że tło zrzutu ekranu wygląda bardzo podobnie do pierwszego zrzutu ekranu, może to być boss napotkany w tym samym obszarze.

Nazwa “Bellhart” jest związana z trzecim zrzutem ekranu, co może być nazwą postaci stojącej tuż po prawej stronie Hornet. W oryginalnym Hollow Knight było wiele wspaniałych insektów z którymi można się zaprzyjaźnić, więc pojawienie się nowej postaci w sequelu ma wiele sensu.

Na koniec, metadane dla czwartego zrzutu ekranu wskazują na “Bonebottom Skull King”. Trudno jednak stwierdzić, do którego stworzenia odnosi się ten tekst, ponieważ na zrzucie ekranu poza Hornet widoczne są trzy bestie. Jednakże, najprawdopodobniej chodzi o dużego jegomościa po prawej stronie.

Wreszcie, poniżej znajduje się konto “Daily Silksong News”. Wczoraj, 13 grudnia minęło 1062 dni od rozpoczęcia codziennych postów, a 1763 dni od pierwszego ujawnienia Silksonga. Opóźniona gra naprawdę sprawiła, że ludzie robią dziwne rzeczy.


W powyższym sześciominutowym filmie faktycznie omówiono więcej metadanych z klipów niż w poprzednim tweecie. Okazuje się, że metadane zawierają oczywiste odniesienia do ruchów Hornet, takich jak zdolność do pchnięcia harpunem i powtarzające się pchnięcie na przeciwnika.

To naprawdę miłe urozmaicenie dla społeczności Silksonga i mamy nadzieję, że utrzyma ich w ruchu jeszcze przez jakiś czas. Biorąc pod uwagę, że ludzie są tak zirytowani, że jeden z testerów powiedział fanom “po prostu nie ma żadnych j***nych aktualizacji”, możemy powiedzieć, że wiele osób zaczyna naprawdę odczuwać tę ciszę.

Co sądzicie o odkryciach dotyczących metadanych związanych z trailerami Hollow Knight: Silksong? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz