Star Wars The Force Unleashed

Star Wars: The Force Unleashed - Nintendo Switch

Opis


Jesteś Starkillerem, tajnym uczniem Dartha Vadera, który został wyszkolony, by ścigać i niszczyć Jedi. Skorzystaj z niszczycielskich mocy Mocy i kombinacji miecza świetlnego, aby wykonać rozkaz Dartha Vadera. Podobnie jak w wersji 2008 na konsolę Nintendo Wii, użyj kontrolerów ruchu Nintendo Joy-Con, aby naprawdę poczuć niszczycielską moc Mocy lub wyzwij znajomego na pojedynek 1 na 1 w lokalnym trybie wieloosobowym!

Zawartość


Graj jako „Sekretny uczeń” Dartha Vadera

Zniszcz wszystkich, którzy staną na Twojej drodze w ostatecznej misji służenia Lordowi Vaderowi. Odkryj nieopowiedzianą historię Tajnego Ucznia, której akcja toczy się pomiędzy Zemstą Sithów i Nową nadzieją.

Uwolnij epickie moce

Podobnie jak w oryginalnej wersji na Nintendo Wii, gracze mogą uwolnić niszczycielskie moce i kombinacje mieczy świetlnych, korzystając z kontrolerów ruchowych Nintendo Joy Con.

Lokalny tryb pojedynku dla wielu graczy

Wybieraj spośród 27 postaci, aby walczyć ze znajomym w lokalnym trybie wieloosobowym, aby wyłonić najpotężniejszego Jedi w galaktyce!

Podróżuj po galaktyce Gwiezdnych Wojen

Pokonaj Mistrzów Jedi na znanych światach, takich jak Cloud City i Kashyyyk, ojczysta planeta Wookieech, lub w innych wyjątkowych miejscach, takich jak ukwiecona planeta Felucia i planeta śmieci Raxus Prime.

Trailer

Galeria

Data premiery: 20.04.2022
Wydawca: Aspyr
Twórcy: Krome Studios, Aspyr
Gatunki: Akcji, Przygodowa
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz